Nem illetlen az ilyesmi?

Figyelt kérdés

2 hónapig egy szobában kell aludom a szüleimmel 22 éves felnőttként.


Állandóan előttem fogdossák, markolásszák egymást az ágyban...és nincs hova mennem...kicsit gusztustalannak tartom az ilyet....ha lenne barátom, megnézném nekik hogy tetszene, hogy elkezdenék előttük nemi életet élni.



Nem igaz, hogy erre az időre nem lehet ezt félre tenni...ja

...a pasas nem az apán by the way.



2020. nov. 27. 20:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
9%
én a helyedben velük egy időben jó alaposan és hangosan lerendezném a lompost. a felvezető 3D-s szexműsor biztos elő is segíti az ellazulást
2020. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg ha addig egy barátnődhöz költöznél? Vagy ha csak néha a barátnődnél aludnál? Egyébkènt meg 22 éves vagy, nem kisgyerek,nyugodtan mondd meg nekik,hogy állítsák le magukat.
2020. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
37%
Azt hittem lány a kérdező.
2020. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
80%
12# voltam,lánynak nem lehet barátnője? Mi gyakran aludtunk egymásnál a barátnőimmel csak úgy, nem azért mert szöktünk otthonról.
2020. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Kérdeztem már, korona miatt nem engedik a szülei, a másik, aki albérletes 2 másik lánnyal, szintén elutasította a járvány dolog miatt...ja...valahogy megpróbálom kibírni 😣
2020. nov. 27. 21:13
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
lazíts, és élvezd a helyzetet
2020. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
21%

22 évesen másnak a felelőtlen viselkedése miatt sérülni lelkileg, úgy h az később ki fog hatni rád, szerintem nem kellene ezt elviselned. Örökre benned ég ez a látvány,a tudat!

Változtass valamin kérlek!

Magadért. Beszélj anyukáddal, ha persze nem neki fog feljebb állni a dolog...

2020. nov. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Ilyenkor sajnos eléggé támadólag lép fel velem szembe, hogy semmi közöm a magánéletéhez, túlbeszél és ezzel kész.


Amikor kissebb voltam, akkor még nem volt leválasztva a benti szoba, és a fülem hallatára csinálták...10-11 évesen valami véres óvszert találtam a földön...a barátnője előttem kérdezte, hogy adjon-e neki tablettát...sajnos ezen a téren már késő nekem...a humort félre téve....nem volt valami kellemes fiatalságom.


Valahogy megpróbálom elviselni, aztán jövőre átmenni egy kolis egyetemre

2020. nov. 27. 21:27
 19/31 anonim ***** válasza:
22%
Anyukad meg apukad. Te meg 22éves vagy. Csak nekem tünt fel, hogy ez fura? Mármint 22 év alatt már eljut egy kapcsolat oda, hogy kibírnak egymás fogdosása nélkül egy kis idöt. Nekem kapásból az jutott eszembe, hogy a szüleid rájátszanak erre, hogy Te zavarba gyere, megund, és kitakarodj a nem kész lakrészbe.
2020. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Nem igazán volt más példa előttem, ebből kiindulva csak remélni merem, hogy ez a fajta viselkedés nem éppen normális és azért más családoknál ez másképp megy...
2020. nov. 27. 21:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!