Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van arra valamilyen mód, hogy...

Van arra valamilyen mód, hogy a külön élő apa úgy tartsa a gyerekkel a kapcsolatot, hogy az exxel egyáltalán nem beszél, nem találkozik?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy az anyával annyira ellenséges a viszony, hogy ha van lehetősége akár csak telefonon vagy személyesen találkozni az apával nem bírja ki veszekedés nélkül. Már próbálta magát a gyerek miatt tűrtőztetni, de sokáig nem megy. Van ilyenkor lehetőség közvetítőt bevonni? Családtagokkal szintén rosszban van.
2020. okt. 31. 22:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
46%
Ha van rá pénzed, megbízol egy ügyvédet, akit szócsőként használhatsz minden esetben, akinek a telefonszámát megadod a nőnek, hogy ha bármilyen mondandója van számodra, akkor ezt a számot hívja. Minden bizonnyal arra is van megoldás, hogy a gyerekért más menjel el és hozza vissza, keress fel egy ügyvédet! Nyilván van az a pénz, amivel megoldható, hogy neked semmi kapcsolatod ne legyen a nővel és ne is tudjon közvetlenól elérni.
2020. nov. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Sajnos próbáltunk már mindent, de nem együttműködő. Egy időben volt hogy családtaggal mentem, én megálltam egy utcával feljebb és ő ment oda a gyerekért. Azóta ebbe nem hajlandó beleegyezni, egyfolytában azzal jön, hogy én köteles vagyok vele beszélni. De ő nem beszélni akar, hanem vitatkozni.
2020. nov. 1. 07:38
 13/18 anonim ***** válasza:
76%

A gyámhatóságon keresztül van olyan lehetöség, hogy az anyától ök veszik át a gyereket, te meg tölük, így egyáltalán nem kell találkoznotok.


A másik megoldás, hogy te a kapun kívül várod a gyereket, az anya a lakásajtóban köszön el töle, a gyerek meg az ajtótól a kapuig egyedül meg el.

2020. nov. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
5%
Persze, mert mindig az anya a hibas...addig jo meg nem tesz rad felelosseget ugye?
2020. nov. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
13as de ha jól tudom ezt csak ideiglenesen biztosítják
2020. nov. 1. 08:02
 16/18 anonim ***** válasza:

"Nem kerülhető el,gyerekkel együtt jár az anya is.


Nehéz puttony került a hátadra!"


Miért járna már a gyerekkel az anya is?

Hugoméknál úgy volt (csúnya válás volt), hogy hugom beállt a parkolóba, új párja kézen fogta a hugom és exe kisgyerekét, és átsétált vele a parkoló másik felébe (ahol ex várta kocsival a gyereket). Visszafelé ugyanez (a két hapi jobban szót értett, mint a hugom és az ex férje.)

(Nem "jár együtt" a gyerekkel az anya, azt csak az olyan otthagyott nők képzelik, mint te is.)

2020. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

" Talan valamit eszre akar veled vetetni a feleseged"


És ugyan MIT? Azt, hogy egy h..e p...át is el kelljen viselnie a gyerekéért éveken át még? Ne vicceljünk már. Feleség mellett pasi CSAK a gyerek miatt nem maradt még ott, ez alapvetés.

2020. nov. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
14-es, baromi szánalmas vagy, dugulj már el légyszi, csak magadat járatod le itt (a kérdés sem az volt, amire fröcsögsz.)
2020. nov. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!