Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez elég kellemetlen téma, de...

Ez elég kellemetlen téma, de mi a véleményetek egy olyan apáról, aki úgy kezdeményez szexuális együttlétet a feleségével, hogy a gyerekük 6 évesen még egy szobában lakik velük?

Figyelt kérdés
Csak nagyon halvány emlékeim vannak róla, sőt akkor még nyilván nem is tudtam, hogy miről van szó, de így utólag visszagondolva tejesen traumatizal a dolog. Az apámnak egyébként is mentális gondjai vannak, de szeritem ez egy iszonyatosan beteg dolog. Sőt olyan is volt, hogy a szemem láttára ordított vele es verte meg, szinten ovis voltam még. Szinte hányingerem lesz, ha visszagondolok ezekre az eseményekre. En képtelen is vagyok az intimitasra egyébként, 25 évesen is. Az anyámat is szívesen megkérdezném, hogy miért nem tett ez ellen valamit, de nálunk mindig is tabutéma volt szinte minden, így soha nem kérdeznék rá.
2020. szept. 19. 10:16
1 2 3 4
 31/31 Erwin76 válasza:

Nem kellene ennyire "borsodozni"!!!

Az országban szinte mindenhol vannak szegények, romák és degeneráltak!

Nagyvárosokban főleg!!!

2021. márc. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!