Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez elég kellemetlen téma, de...

Ez elég kellemetlen téma, de mi a véleményetek egy olyan apáról, aki úgy kezdeményez szexuális együttlétet a feleségével, hogy a gyerekük 6 évesen még egy szobában lakik velük?

Figyelt kérdés
Csak nagyon halvány emlékeim vannak róla, sőt akkor még nyilván nem is tudtam, hogy miről van szó, de így utólag visszagondolva tejesen traumatizal a dolog. Az apámnak egyébként is mentális gondjai vannak, de szeritem ez egy iszonyatosan beteg dolog. Sőt olyan is volt, hogy a szemem láttára ordított vele es verte meg, szinten ovis voltam még. Szinte hányingerem lesz, ha visszagondolok ezekre az eseményekre. En képtelen is vagyok az intimitasra egyébként, 25 évesen is. Az anyámat is szívesen megkérdezném, hogy miért nem tett ez ellen valamit, de nálunk mindig is tabutéma volt szinte minden, így soha nem kérdeznék rá.
2020. szept. 19. 10:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen off, de diplomások rikácsolnak itt napszámra, úgy, hogy óriási helyesírási bakikat követnek el, hát hova tartunk.
2020. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Baromira nem felvágtam vele. Mivel jöttek az “ilyen család” kommentek, tisztázni szerettem volna, hogy nem 6 elemis cigányok vagyunk.

Az megint a kommentelők nagyon magas IQ szintjére vall, hogy a mentális problémákat a szegénységgel és a társadalom peremén élő családokkal kötik össze. Látszik a rendkívüli műveltség... bár mivel egy frusztrált szűz szochiopata féreg is itt akarta levezetni a felesleges energiáit, mar meg sem lepődöm.

2020. szept. 20. 01:57
 23/31 anonim ***** válasza:
42%

"Mivel jöttek az “ilyen család” kommentek, tisztázni szerettem volna, hogy nem 6 elemis cigányok vagyunk."


És?

Ez javít a helyzeteden?

Nem.

2020. szept. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Egyébként ahol ilyen súlyos problémák vannak (férj veri a feleségét,meg a hyereke előtt szexelnek,a nagyszülők pedig nem tesznek semmit),az nem lehet értelmiségi család.

Egy értelmiségi család úgy is viselkedik,ahogy kell,de a te családod nem úgy viselkedett.

2020. szept. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Ahogy mar elmondtam, nem emlékszem, hogy mit csináltak a nagyszüleim es mit nem. A szex témáról pedig fogalmuk sem volt, nekem ez egy bevillanó emlek 20 évvel ezelottrol, nyilván nem mondtam el senkinek, azt sem tudtam, hogy mi az.

Igen, mert a kedves férj csak a putriban szokta verni a feleségét, diplomás, milliárdos világsztároktól sem derült még ki soha, hogy szét van drogozva es verte a gyerekét/feleségét.

“Egy értelmiségi család úgy is viselkedik, ahogy kell.”

Igen, majdnem 8 milliárd ember közül az összes értelmiségi mindig úgy is viselkedett, ahogy azt kell....

komolyan, mintha gyerekek írnának ide.

Baromira nem azon van a hangsúly, hogy a nagyszüleim mit csináltak es mit nem.

2020. szept. 20. 08:01
 26/31 anonim ***** válasza:
41%

Fogadd ez,hogy nem értelmiségi a családod! Elméletben talán igen,de gyakorlatban biztosan nem.

Az nem jelent semmit,hogy a szüleid,nagyszüleid milyen iskolákat végeztek el.

2020. szept. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

Istenem... senkit nem érdekel, hogy értelmiségi-e a családom. A nagyszüleim azok, munkájuk alapján. Ezért mondtam. Egyébként ha ennyire benne vagy a témában, hogy viselkedik pontosan egy értelmiségi család? Nem fogod fel, hogy nem azon van a hangsúly, hogy ki értelmiségi es ki nem?

Olvasd mar el a kérdést.

A féreg apámról meg soha nem mondanám, hogy értelmiségi, jobban gyűlölöm, mint bárki.

Ezen a fórumon viszont iskolai végzettségtől eltekintve a 90 százalék nem értelmiségi es te is köztük vagy.

2020. szept. 20. 10:55
 28/31 anonim ***** válasza:

Mivel egyetlen egy felvillanó emlékként említed, hogy a szüleid szexeltek melletted így nem gondolnám, hogy ez okozza a traumát. Felnőttként az ember érti, hogy szexeltek, gondolom megvárták míg elalszol de felriadtál és meghallottad. Egyetlen egy ilyen élmény miatt senki nem lesz felnőttként depressziós. Viszont a verés nagyon durva.

Hogy mit tegyél? Beszélj anyukáddal, beszélj pszichológussal vagy egyszerűen lépj tovább. Tanulj belőle, te majd másként élj. Nincs értelme a múlton rágódni.

2020. szept. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
57%

Hány éves vagy kérdező?

Írod, hogy 20 éves emlék... akkor számításaim szerint olyan 26 lehetsz.

Ezt a hisztit, mert ez nem más szerintem, egy olyan 17-19 éves kamasztól tudom elképzelni, aki még semmit nem tud az eletről, már bocsi....

10éves koromig egy szoba konyhás lakásban laktunk anyáekkal, 5évvel fiatalabb hugommal.

(Építkeztünk, de régészeti leleteket találtak a telkünkön, így 6évet csúszott az egész, ezért addig a nagyszüleimnél laktunk)

Nem 1x láttam,hallottam a szüleimet szexelni. Nyilván nem elöttem csinálták, hanem felébredtem pont közben, vagy mamáeknál voltunk, ők kettesben, de hazamentem valamiért... vagy hasonló okok miatt.

Túléltem, és köszi, a szexuális életem is rendben van.


Az meg, hogy véresre verte anyukádat. Ő meg hagyta. Illetve a nagyszüleid sem vettek ebből észre semmit, na ez számomra hihetetlen. Vannak bántalmazó emberek. De ha nem csak a bántalmazottal él együtt, itt gondolok az értelmiségi(eknek nem nevezhető) nagyszülőkre, nem akarom elhinni, hogysenki nem vette észre...


Egyébként 4éves a fiunk. 1szobában alszik velünk (3 szobás a ház, de még fél egyedül) és igen, van hogy mikor elalszik, mi is a szobában esünk egymásnak a férjemmel. Nyilván gyereknek megfelelő kultúzalt keretek közt (takaro alatt, csendben, stb)


Ha téged ennyire nyomaszt ez a trauma (legalábbis neked az, másnak nemhiszem) miért nem mész el pszichologushoz?!

2020. szept. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Nagyon jó, hogy te belelatsz más fejébe es tudod, hogy neki mit okoz traumát es mi nem. “Hiszti”... a verés után is csak hisztizem, igaz? Még jó, hogy anonim ez az oldal, így aztán mindeki megmutathatja, hogy milyen is...

az emberek nem egyformák, valaki fiatalon megöli magát, valaki meg amputalt lábbal is élni akar valamiért.

Csak azért, mert neked normális volt az, hogy a saját szüleidet latod dugni, attól még másnak nem lesz az.

Azt pedig nem tudhatod, hogy a te gyereked mennyire lesz érzékeny, lehet, hogy traumatizalt lesz, csak azért mert egyszer felébredt arra, hogy mellette szexeltek.

Amúgy arra itt végképp nem voltam kiváncsi, hogy kinek milyen a szexuális elete, de azért kosz a hasznos infót. Lehet, hogy pont a te gyerekedé nem lesz az, sosem lehet tudni.

2020. szept. 22. 12:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!