Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám mindig kibeszéli,...

Anyám mindig kibeszéli, elpanaszol engem a nővéremnek és fordítva. De szemtől szembe sose mondja meg a problémát. Már kiborít nagyon. Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés

Ha én vagyok ott akkor azt hallom a nővérem ilyen meg olyan, ha én nem vagyok ott akkor meg engem panaszol folyton a nővéremnek, aki meg elmondja nekem hogy anya panaszkodik, hogy nem keresed, lerázod...stb.

Holott ez nem lerázás, csak egy kis önállósodás, ne kelljen már minden lépésemről tudnia, meg mindennap chetelgetni meg telefonálni. Felnőtt ember vagyok. Aztán meg ha szembesítem ezzel, akkor még ő sértődik meg.


2020. aug. 15. 21:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Már 6 éve nem élek otthon, havonta 1 hétvégén szoktam hazalátogatni.
2020. aug. 15. 21:57
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon szomorú.A saját anyukátok uszít egymás ellen benneteket.

Holott arra kellene gondolnia, hogy ha egyszer ő nem lesz, ti ketten

kell legyetek egymás támaszai.

Ne hallgassatok rá. Ne is bántsátok, de fogjatok össze, szeressétek, segítsétek egymást. Amit az anyu mond, az egyik fülön be, a másikon ki.

Szeressétek egymást. Ilyen feltétlenül senki nem fog benneteket szeretni.

2020. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2/2 Teljesen egyetértek.


Lehet, hogy anyukád nehezen bírja feldolgozni, hogy önállósodni tudsz, és még húzna vissza, mert azt az életet megszokta. Vagy sok más dolog feszültséget okoz neki, amit esetleg rajtatok vezet le.

Nem feltétlenül rosszindulatból teszi. De ezeket neki kell idővel megértenie.

2020. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!