Azt kommentáltam, hogy milyen válaszokat írtak mások.
Ezek után nem láttam értelmét válaszolni a kérdésre.
2020. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
12/22 anonim válasza:
Ja, a kérdező szándékosan nem kérdezet, csak egy hamís vádat erőltet, újabb kérdésnek állcázva.
2020. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
13/22 anonim válasza:
#10 Ahogy látod. Nem a kérdésre válaszoltam.*
2020. júl. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
14/22 anonim válasza:
Amit itt olvasol azt oszd tízzel és annak a fele az igazság.szerintem az ilyen kérdéseket unatkozó 12 évesek gyártják és mégjobban unatkozó kispajtásaik trollkodják szét, magukat felnőttnek kiadva.
2020. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
15/22 anonim válasza:
#14 Annak a kérdésnek kiírója amit kérdező belinket, no ő 98+% eséllyel egy kiskamasz troll.
De a kérdés át- és megbeszélésének hiányoságaira felhívja a figyelmet azzal. Hogy látja, mennyire kibeszéletlen ez a kérdéskör Magyarországon.
Franciáknál már lefolyt erről egy sokadik diskúrzus.
2020. júl. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
16/22 anonim válasza:
Az egy percig nem kétséges hogy azok a kérdések kamuk. És állítom hogy vagy max. néhány személy áll mindegyik mögött. A gond az hogy
1. nem törlik a kérdéseket, nem tiltják ezeket a beteg állatokat
2. mindig van nem kevés támogatójuk a válaszadók között, ami elég gáz. Persze lehet ez ő maga csak más profillal.
Volt egy kérdés, az a problémás gyerekekhez lett kiírva. A kérdező azon szenvedett hogy nem tud ordítva szexelni amikor a gyerek otthon van. Olyat ne írjunk hogy legyen csendben mert olyat nem tud. Full kamu volt, egyértelmű hogy nem anya volt, semmire nem válaszolt a gyerek korával vagy a helyzettel kapcsolatban, csak az üvöltözős szexét nyomta hogy "akasszanak már be" neki.
Jelentették. Annyi történt vele hogy átkerült a szexualitásba.
2020. júl. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
17/22 anonim válasza:
A kérdezőt törölték meg pár válaszolót is. Szerintem szeretett saját magának válaszolgatni kérdésekre. Azt a pedofil srácot is törölték, aki pár napja kérdezett. Bár ő lehet csak töröltette magát, mert ő nem tűnt egyébként olyannak, de nem tudom.
2020. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
18/22 anonim válasza:
A gyerekvállalás kategóriában is találsz kérdezőket, akik le lettek törölve, ott is válaszolgatott magának.
2020. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
19/22 anonim válasza:
Miért lett mindkét válaszom lepontozva, ha nem hiszed el, nézd meg magad. Tuti kiadta magát vagy 10 embernek, kamu kérdéseket írt ki és válaszolgatott magának.
2020. júl. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
20/22 anonim válasza:
Miért lenne pedo ha mondjuk 2 közel azonos korú testvér szexel pl? Ha kölcsönösen akarják, nem születik gyerek belőle, nem derül ki a külvilág felé, akkor hol a gond? Én sosem gerjednék a tesómra, viszont pornóban izgató dolog.
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik. Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!