Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elhanyagolnád a nem törődöm...

Elhanyagolnád a nem törődöm nárcisztikus szüleid?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz gyerekkorom volt ,szüleimtől se szeretetet,se semmit nem kaptam. Annyit maximum,hogy amíg tanultam addig támoagattak mármint fizették a kajám,lakhatásom és így ennyi.

Amint munkába álltam és nem érdekelte őket az,hogy pl csak fél állásban és kb semmire nem elég az a pénz onnantól egy ft-ot nem adtak. Pedig bőven van pénzük,több házuk is mind kiadva stb...

Szóval jó pár hónapig egyik napról a másikra éltem és hiába szóltam nekik,hogy valamenniyvel támogathatnának míg lábra nem állok nem érdekelte őket csak lekezeltek,hogy már pedig meg kell tudni élnem.

De egész életemben sem támogattak lelkileg sem ,soha nem érdkelte őket egy párom sem,még az sem akivel 5 évig voltam együtt.

Ha találkozom is velük hozzám sem szólnak szinte. Ha oda telefonálok hozzájuk akkor is csak az ordítozás megy apámtól.


Azon gondolkoztam lehet megszakítok vleük minden kapcsolatot,mert nagyon rossz közérzetem van bármikor rájuk gondolok,hogy lehetnek ilyenek,hogy nem törődnek a gyerekeikkel,nem érdekli őket semmi és senki.

Most kezdek el pszihológushoz is járni ,mert annyira bennem vannak ezek a dolgok ,magmat hibáztatom tudat alatt,hogy én vagyok a selejtes és azért nem kaptam szeretet még a szüleimtől sem. Hogy senkire nem lehet támaszkodni semmiben.


Csak azon gondolkoztam mi lesz,ha magatehetetlen öregek lesznek? Vajon elvárják majd,hogy ápoljam őket? Vagy azért nem segítenek semmiben anyagilag sem,hogy ezzel zsarolják ki,hogy majd pelenkázzam őket?

Tényleg nem értem az egészet,de azt érzem nem akarom őket látni soha az életben.


2020. júl. 7. 10:00
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Mond nekik sztem ha nem támogatnak akkor nem láthatják a gyereked vagy nem is fogsz velük foglalkozni ha ennyire semmibe vesznek
2020. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
11, szerintem nem fogja ez sem érdekleni őket. De igen ez biztosan így lesz részemről,hogy nem vonom be őket az életünkbe..párom is ezt mondta,hogy nem fojga engedni,hogy lássák a gyerekünket,ha ilyenek maradnak.
2020. júl. 7. 12:15
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nahát! Apámnak van egy másik családja? :O Te vagy a tesóm, kérdező?
2020. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%
12 sztem hagyd rájuk majd rájönnek hogy mit b****ak el es miert hanyagolod őket
2020. júl. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

13, sajnálom,ezek szerint nem vagyok egyedül ilyen apával...mondjuk én nm is nevezem annak őt...gyerekként sírva mondtam,hogy biztosan nem szólítom így,mert nekem ő nem az...


14, lehet,bár mondom nem nagyon fojga őket érdekelni ,maximum annyira ,hogy emiatt is mártírkodjnak,hogy bezzeg ők a jóságos szülők és ezt kapják a gyerektől..

2020. júl. 7. 12:36
 16/21 anonim ***** válasza:
65%

Meglépheted, hogy megszakítod a kapcsolatot velük teljesen.

(Örökölni akkor biztosan nem fogsz amúgy, már ha ez számít. Csak azért írom, mert írtad, nekik több házuk van, szóval lenne mit veszítened.)

2020. júl. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
16, nem tudom,hogy lehetsgées ilyen,hogy teljesen kizárják a gyereket örökségből. De ha lehetséges és erre időt fognak száánnih,hoy kinyomozzák miként lehet hát ez van :) Úgysem fogok addig élni vagy már 60 éves leszek mire meghalnak akkor meg nem mindegy?
2020. júl. 7. 12:41
 18/21 anonim válasza:
Mostanában szüntették meg a kapcsolatot az arrogáns,bunkó,öntelt apámmal. Ezentúl nem akarom látni őt,ha tudni akarod a részleteket,privátban le tudom írni.
2020. júl. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Ez nem jelenti azt, hogy nárcisztikusak. A nárcisztikus viselkedéshez hozzátartozik, hogy lejárat és megpróbál tönkretenni.Sőt a végén azon kapod magad, hogy úgy ügyeskednek, hogy elintézték, hogy mindenki téged tartson rossznak és nárcisztikusnak. Elvesznek mindent tőled, tönkreteszik a kapcsolataid, kontrollálnak, kémkednek. Háromszögelnek.Elintézik, hogy senki ne higgye el egy szavadat se.

Attól nem lesz az, hogy nem foglalkozik veled.

A nárcisztikusak ennél sokkal rosszabbak én örültem volna, ha nem törődnek velem. Ők foglalkoznak veled, főleg azzal, hogy tönkretegyenek és nevetség tárgya legyél. Elhitetik, hogy szeretnek és fontos vagy közben lejáratnak.

2020. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ezek elől csak menekülni lehet, mert szinte képtelenség lebuktatni őket.

Mások azt gondolják ők jó emberek. Kontrollmániás férgek.

Adakozó is lehet nárcisztikus, megpróbál lekenyerezni, kedveskedik. Ezek a legrosszabbak, a rejtettek.Sose gondolnád, hogy rossz emberek.


19-es voltam

2020. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!