Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miket lehet megcsinálni egy 8...

Miket lehet megcsinálni egy 8 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Heeee?
2020. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Bővebben?
2020. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
8 éves gyerek besegíthet a főzésbe ? úgy értem milyen munkát lehet adni egy 8 évesnek ? takarítás,
2020. máj. 31. 15:30
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Amit meg tud csinálni olyat
2020. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Port letörölheti, de 8 évesen nem nagyon engedném fazék közelébe. Még éppen csak túlnőtte a fazék fülét a tűzhelyen és már forrázza is le magát??? Kizárt. Pogi tésztát kiszaggathatja meg tehet porcukrota sütire, megmoshatja a zöldségeket ha akarja. De komoly dolgokra nem fognám be a konyhában.

Bőven elég, ha rendet rak a szobájában.

2020. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Bármit kb. Az enyém ennyi idősen komplett fürdőt takarított, felvágta a zöldségeket főzéshez, kavarta a rántást és kitakarította a saját szobáját. Egyedül a mosást nem bíztam rá, azt én szeretem csinálni.
2020. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Már miért ne segíthetne? Az ötéves unokahúgom is segít.
2020. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
gyereketeto.hu többször is foglalkozott a témával. Google-ba írd be, hogy "gyereketető házimunka", fogsz találni hasznos tippeket ezzel kapcsolatban.
2020. máj. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Persze hogy segíthet a főzésben nyolc évesen. Már egy ovis is segíthet apróságokban ha a szülő nem marja el a konyhából hogy ne kelljen rá vigyázni. Ha nem elcseszett a nevelése, krumplit , zöldséget pucolni tud. Ennyi idősen ne kelljen már a kést kivenni a kezéből mint egy két éveséből.. A keresztfiam hat évesen lazán csinált rántottát, krumplis tésztát, könnyebb kajákat. Sose késztették rá, ő könyörgött az anyjának hogy hagyják főzni. Gondolom azért, mert már akkor is imádta a főzős műsorokat.. Most meg szakácsnak készül.
2020. máj. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Az meg hogy nyolc évesen mosogat, porszívózik, söprögetni tudjon, alap. Sőt ha nem buta, a mosógépen is meg tudja nyomni a megfelelő gombot. Ha van saját állat, akkor szintén alap hogy etesse, takarítsa a helyét.
2020. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!