Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek anyám a jelekből...

Szerintetek anyám a jelekből ítélve örül hogy mi összevesztünk a férjemmel?

Figyelt kérdés

Előzmények: szüleimnél vagyunk, hallhatta hogy párommal kicsit összekaptunk, úgy volt hogy elmegyünk 3asban fagyizni, de én végül nem mentem. Párom telefonjáról kislányom felhívott videón, majd az apja átvette és mondta hogy megy a gyerekünk után mert elszaladt majd letettük a telefont.


Lényeg: hogy amikor letettük a telefont anyám elkezdett röhögni (szószerint)

Hahahaha nincs már hogy szeretlek, hiányzol hahaha.

Nekem nagyon rosszul esett közöltem vele hogy ilyen kárörvendés távoli ismeretségben talán jó de így a lányommal nem igazán vicces.

Jajjj hát ő csak azt neveti hogy eddig mindig mondtuk egymásnak most meg nem..... igen rá jöttem én is hogy ezen szórakozik.

Szerintetek normális dolog ez? Én abszolút nem tudnék ilyen helyzetben nevetni....



2020. máj. 23. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Legközelebb ne előtte telefonálj! Kerüld a témát. Ne mondj negativ véleményt a párodról neki! Látja,hogy bánt azért csinálja. Azt, hogy miért, nem tudom. Oka van. Mint mindennek.
2020. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ööö nem vagy te egy kicsit túlérzékeny? Én is röhögök az olyan párokon, akik kényszeresen mondogatják a szeretleket mások előtt is, elköszönéskor, állandóan. Nem ismerlek sem téged, sem anyádat, de ezt szerintem kicsit túlreagálod. Miért örülne, ha szétmenne a lánya az unokája apjával? Csak viccelt könyörgöm, el is mondta, hogy miért nevetett...
2020. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Biztos örülne, ha nyugi lenne az otthonában és nem kéne a veszekedéseteket hallgatnia.
2020. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Hát ebbe semmi bàntó nem volt
2020. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Hát ez szerintem se vicces, tök prosztó dolog anyukádtól. Kevés idegesítőbb dolog van, mint a másik orra alá dörgölni egy apróbb probléma esetén, hogy hehehe, na mivan, most nem olyan jó, mi, hehehe...

Amúgy nem hiszem, hogy különösebben mélyen bele kéne gondolnod, hogy mi ennek az oka, egyszerűen csak nincs benne empátia.

2020. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Hát, ez tényleg csúnya vokt anyukádtól. Nem is értem, ezen hogy lehet viccelődni. Normális szülő inkább szomorú, ha a gyermeke kapcsolata épp nem olyan jó.
2020. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet, hogy máskor túl "nyálasak" vagytok, és túlzásba viszitek elbúcsúzáskor az 'így szeretlek"-et meg "úgy szeretlek"-et? Aztán őt ez kicsit irritálta/idegesítette/soknak tartotta, és most ezért reagált így?
2020. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, az irigy nő irigy nő marad, ha a gyerekéről van szó, akkor is. Vagy még inkább. Az vigasztaljon hogy nem ő az egyedüli, elég sok furcsa családi kapcsolat van amit kívülről kikozmetikáznak.
2021. jan. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!