Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másnak is prolik, prosztók a...

Másnak is prolik, prosztók a szülei, rokonsága? Több lenn

Figyelt kérdés
Nekem sajnos igen, főleg anyám, aki úgy káromkodik mint a jégeső, és a lehető legcsunyább dolgokat kell ilyenkor gondolni. Amugy nagybátyjától tanulta, aki közel lakik, és rendszeresen jár kocsmába, így ismeri a kocsmanyelvet... Napi rendszerességgel hallom a k**** anyád, isten b***** meg és egyéb finomságokat...

2020. jan. 9. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2020. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Nekem pl. Mindenki proli a rokonságomon és a barátaim kivételével. Szóval igazad lehet, mivel nincsenek a baráti körömben és azt hiszem rokonok sem vagyunk.
2020. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
nem, bár nekem már csak a nagymamám él édesanyám felől, de ő kifejezetten illedelmes, sokkal inkább úrias, mint proli. már azért rám szól, ha csak megemelem a hangom egy kicsit, a káromkodást picit sem tűri, pedig paraszt lány volt, és később sem éltek hű de fényűző életet.
2020. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemem apam ilyen. Anyam meg nagyon nagyon vallasos, igy el is valtak az utjaik. A rokonsag szerencsere nem apamra utott.
2020. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mamámnak kocsmája volt, világ életében ott volt, mégsem beszél így
2020. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
utolsó: ez érdekes, akk elmagyarázná valaki, hogy mért beszél ilyen mocskos módon valaki? tehát nem a kocsma teszi
2020. jan. 9. 20:43
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem a kocsma teszi. Általában potcselekvés. Szöveghézag kitöltés.
2020. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A szüleim nem ilyenek pedig sajnos a rokonaink nagy többsége hasonló. Az apai nagyapám mondjuk pont ilyen, ő azóta lett ilyen mióta nagymamám meghalt és egyedül lakik. Ugye jó nyugdíjat kap bányában dolgozott anyagi problémái nincsenek, meg ő unalmában kocsmába járkál vagy otthon TV-zik mindenféle mocskot képes megnézni a szappanoperától át a kegyetlen brutális akciófilmekig ahol a trágár szavak minden mondatban elhangzanak azok úgy ahogy vannak ragadnak rá. Nem szokott atom részeg lenni, tudja hol a határ csak ugye rá ragadnak ezek a dolgok, meg mióta egyedül él el is hanyagolja a környezetét meg gusztustalankodik kivétel nélkül disznó módon eszik, az a kevés kulturált viselkedés is elment belőle ami benne volt. Az se érdekli őt ha ebédelünk családi összejövetelen ha fingani kell elfoigja magát vagy böfög. Húgom esküvőjén kegyetlenül leégette magát ezzel a stílusával és még nevetett is rajta. Más rokonaim inkább káromkodnak, a nagynéném az aki kegyetlen módon használja a "B" betűs szavakat, ő leginkább a gyerekeitől tanulta ezt el akik így beszélnek és már annyira ráragadt hogy ő is így beszél. Iszonyatosan mondja a magáét mindig is.

Mások is hasonlóan viselkednek, javarészük italozik is, jó nem durván nem alkoholisták de azért a napi kocsma látogatás megvan. Van aki tehetős anyagi háttérrel bír és mint egy paraszt úgy viselkedik, úgy is él, a háza is teljesen le van lakva. A pénzét mindig új ruhákra költi mert lusta kimosni is, a szennyest meg kidobja... Nem mindet de a többségét igen sajnos. Pedig tellene neki mindenre évente új TV jó hangos hangrendszerrel, új telefon fél évente stb...

2020. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Már óvodában repkedtek tőlem a bacca meg a perecesek. Szóval jah, az én anyám is ilyen. Megpróbálok én nem ilyen anya lenni. Nem könnyű. Annyi mindenre kell koncentrálni, hogy ne legyek olyan, mint az anyám
2020. jan. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De az egész környezetük ilyen. A szomszédaik, az utca, ahol lakik. Sokáig fel sem tűnt, csak messze költöztem tőlük, ritkábban jártam haza.
2020. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!