Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek ezen meg fog majd...

Szerintetek ezen meg fog majd sértődni az anyám? 16l

Figyelt kérdés

Régóta gyűjtök egy laptopra, ha minden a terv szerint működik télen megveszem. Nem akarom bevonni a koliba, ezért itthon fog maradni, viszont nem akarom, hogy anyám használja. Van itthon számítógép amúgy, de az nagyon lassú, szóval lehet azt mondaná, hogy azért akarja használni. Viszont tudom milyen, tuti a dolgaim nézegetné, és aztán hisztizne valami mondvacsinált dolgon. Volt rá példa, rá kerestem egy japán filmre, és azt hitte valami drog...

Illetve mivel tudom mennyire ért a dolgokhoz, tuti összeszedne valami vírust, erre is volt már példa.

Egyébként a kapcsolatom sem túl jó vele.


Szerintetek meg fog sértődni,ha megmondom, hogy ne használja? Illetve, hogy mondjam meg majd neki?

Azt nem mondhatom, hogy mert kutakszik, mert szerinte ő nem szokott, és a vírus összeszedését sem mondhatom,mert akkor még azon sértődik meg, hogy biztos ostobának nézem.


2019. aug. 20. 14:58
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
96%
Szerintem is jelszó, és tedd egy biztonságos helyre. Tapasztalat, hogy ellenezni fogja, de egy idő után beletörődik. Ez nem hazugság, szimplán kell a magánszféra, valamint vírusokra sincsen szüksége senkinek.
2019. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

A koliba nem akarom bevinni. Akkor ott kérvény kell a tagintézmény vezetőnek, a csoportvezetőnek, hogy bevihessem. Nem sok értelme lenne, pláne, hogy bármikor felmehet az ember az infóterembe. Otthoni tanulásra kéne.


Aki meg azzal jön, hogy ki tartott el, amíg gyűjtöttem. Szerintem 18 alatt ez alapvető dolog a szülőtől... Egyébként a telefonom, amin netezek, azt az ünnepekkor kapott zsebpénzből vettem....

2019. aug. 20. 19:40
 23/24 anonim ***** válasza:
91%

Teszel rá egy jó vírusirtót, hozzáadsz egy jelszavas és egy jelszó nélküli felhasználót, utóbbit alaposan lekorlátozod.


Így ha használja is, nem sokmindenre fogja tudni a nezetésen kívül


Kollégiumba miért nem szeretnéd bevinni?

2019. aug. 21. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A laptop arabol 2 pc-t is vehetnel, vagy 1 erosebbet. Egy laptop kesobb nem bovitheto 2 ev mulva "gyenge" lesz. Ha nem hurcolaszod magaddal nem sok ertelme van.


A sajat felhasznaloi fiok nem ved a virusoktol.

2019. aug. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!