Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet tenni ha a rokonokat...

Mit lehet tenni ha a rokonokat csak az érdekli hogy van-e barátom? 22N

Figyelt kérdés

A nagyszülőkön kívül a többi rokonunk messzebb lakik. Van akik sosem keresnek minket közvetlenül, csak a nagyszüleimen keresztül kérdezősködnek arról hogy van-e barátom. Semmi más nem érdekli őket csak ez.

Sajnos most nincs párom jelenleg. Egy kapcsolatom volt eddig, viszont nem számoltam be róla mindenkinek. A szüleim, nagyszüleim tudtak róla. Ráadásul nagyon megszenvedtem a szakítást. Most jól érzem magam összességében, de nagyon rossz a kedvem hogy állandóan ezen csámcsognak hogy miért nincs barátom.

Mit lehet így tenni? Egyre kínosabb ez az egész..



2017. aug. 6. 14:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg nekik, hogy van egy aranyos srác, és be is fogod majd mutatni, de most nem lehet, mert csak fél éve múlva szabadul... Mindezt persze angyali mosollyal és ábrándos, csillogó szemekkel előadva. :)
2017. aug. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs, akkor kell mondani, hogy nincs. Tuti ittragadnak még a témánál és mérdezik, hogy „de hát miért nincs?” stb..., és akkor lehet mondnai, hogy azért nincsen, mert nem akarsz egy olyan szar kapcsolatot, mint az övék. Mindjárt témánál lesztek 😃
2017. aug. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Jaj de jó ötleteket írtatok!:) Máris jobb a kedvem. Alkalmazni fogom ezeket. Mert ha megmondom hogy nincs, akkor tényleg a következő kérdésük: Miért nincs?

De így hátha leszállnak rólam. Eldöntöttem, ha lesz barátom akkor sem fogok szólni egyikőjüknek sem. Semmi közük hozzá. Mentek a zöldek!

2017. aug. 7. 08:56
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy van, de nem komoly, csak néha összejöttök, tudja, hogy van ez (kacsintás)
2017. aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

:D köszönöm!

Érdemes volt kiírnom a kérdést! ;)

A többi "sorstársam" is alkalmazhatja ezeket az ötleteket! Hátha beválik:)

2017. aug. 7. 13:21
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem is folyton ezzel traktálnak. Elég unalmas már a téma. Nagymamám kérdezte mindig, hogy van-e már barátnőm és mindig nemet mondtam neki. Azóta sajnos meghalt, és nagyon bánom, hogy soha nem mutathattam be neki senkit sem. Sokat jelentett volna nekem. De amúgy anyámék is szoktak csesztetni ezzel, de felesleges. Már rájöttem, hogy miért nincs.
2017. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor nem sikerült nálunk elsőre a kisbaba, folyvást kérdezgette a rokonság, hogy mi lesz már? A csúcs egy férfi rokontól: megmutassam, hogy kell csinálni?

Nem is szerettem már családi alkalmakra járni.

Hihetetlen, hogy mire fel nem érzik magukat jogosítva egyesek.

Mondd azt hamiskás mosollyal, hogy két jelentkező is van, még castingolod őket.

Ne borulj ki látványosan, azt csak olaj a tűzre.

2017. okt. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Érdekes, én idősebb szülők gyereke vagyok (most hatvan körüliek), de nálunk pont a nagymamám az, akit 18 éves korom óta csak az érdekel velem kapcsolatban, hogy mikor megyek férjhez. A nagybátyáim hetven körüliek, és pont hogy mondják, nehogy ennyi idősen menjek férjhez.

A vicc az, hogy leszbikus vagyok :D


Milyen gyakran látogatod őket? Ha nem álltok közel, el kell engedni.


22/N

2017. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Pont ma fognak jönni délután a "kedvenc" rokonaim. És a 21 éves unokatesómnak most lett barátnője akit szintén fog hozni bemutatni. Így majd éghetek hogy én megint nem tudok senkit bemutatni. Már gyomorgörcsöm volt tegnap este mikor megtudtam hogy jönni fognak ma. Szeptemberben volt a szülinapom, akkor hivtak telefonon és persze kérdezték hogy szerelmes vagyok-e már. Úgyhogy alig várom hogy ideérjenek..
2017. okt. 29. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!