Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért kell azért eltűrnöm az...

Miért kell azért eltűrnöm az unokahugom hülyeségeit, mert idősebb vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy nővérem, aki egyedül neveli a gyerekét és még velünk laknak. A kölyke 10 éves, én pedig 19 leszek és ezért anyámék meg nővérem szerint is nekem kéne okosabbnak lennem és tűrnöm, amikor nővérem lánya baßogat engem...De nem tudom, más hogy tudná szó nélkül hagyni, ha egy 10 éves lehülyegyerekezné, meg csak úgy spontán elkezdené lökdösni meg rugdosni -.- És nem ért a szép szóból sem, hiába kérem meg normálisan, hogy hagyjon békén, csak kiröhög és folytatja. Ha meg már üvöltök neki, hogy szálljon már le végre rólam, akkor anyámék még velem veszekednek, hogy miért ordibálok szegény kisgyerekkel, csak játszani akar velem. De szerintem egy 10 évesnek fel kéne már fogni, hogy játékból nem kezdünk el másokat rugdosni meg ütögetni...Ráadásul szemüveges is vagyok és nagyon erős szemüveg kell, ami azért nem valami olcsó, szóval szeretném nem eltörni, mert egy vagyon lenne újat csináltatni, de ez az idióta állandóan leveri rólam meg le akarja cibálni a fejemről, hogy felpróbálgassa, meg ilyenek és persze ha rá merészelek szólni, megint engem csesznek le. Egyszer sikeresen lerántotta rólam és leesett a a kőre és azt hittem, eltört, ezért azzal a mozdulattal felképeltem, de anyám rögtön rohant ENGEM megtépni, hogy ne merészeljek még egyszer szegény kicsire kezet emelni...Van, hogy azért is felpofoz, mert kicsit hangosabban rá merek szólni az imádott unokájára, hogy hagyjon már végre békén..Meg amikor igy rászólok, még nekem mondják, hogy viselkedjek már normálisan, 19 évesen már nem kéne leállnom veszekedni egy gyerekkel, de akkor még is mi a f4szomat csináljak, ha hiába szólok szépen és csúnyán is, akkor is folyton üt-vág, meg undoritó dolgokat mond nekem, mert ezek is arra nevelik, hogy velem bármit megtehet??? Már rohadtul elegem van abból, hogy állandóan csak a veszekedés van emiatt a kis takony miatt és mindig ő kezdi és mégis mindig én vagyok a hibás...
2016. okt. 19. 18:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Nos, le lrszek pontozva, de leszarom. Verd. Pofon, amikor nem látja a család. Azonnal. Féljen töled. Ha árulkodik, hallgasd végig a fejmosást, kövi alkalommal egyedül maradtok PUFF. Ebböl majd tanul. Ha már ilyen pocsék a családod. Kitartást :)
2016. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudom elfogadni, hogy vannak eleve gonosznak, kistakonynak, idiotanak szuletett gyerekek es ezeket utni vagni, pofozni kellene.Ez az elmelet szamomra elfogadhatatlan de ez egy olyan mely problema, hogy erre nem terek ki. Ha a gyerek gonosz , ket dolog lehet, rosszul volt nevelve, eleve hianyzott a szereto csalad, vagy beilleszkedesi problemai vannak. Egyiket sem kezelnem az usd es vagd modszerevel. Nem Magyarorszagon elek, elszomorit a magyar csalodok egymas iranti gyulolete. Ha annyira nehezedre esik megkeresni a kislany problemait es emberi modon hozzaallni, Te kell hogy elmenj a csaladbol. Alkalmazkodni mindenkinek kell, hogy normalis csaladi legkor legyen.Mit varsz a jovendo gyermekeidtol, ha azzal inditassz, hogy vannak eleve gonosz es kezelhetetlen gyerekek akiket utni vagni kell amikor nem latjak. Jellemzo a magyar fiatalokra, hogy ez volt a 100% hasznos valasz.
2016. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó válaszoló egy gyökér és nem tud olvasni. Persze, jó ha alkalmazkodik a verekedö gyerekhez -,-
2016. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%
A 12. egy rasszista bunkó. Azt írja, nem itt él de az megy neki, hogy mi a jellemző a magyarokra. Visszataszító alak.
2016. okt. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
36%
Jó, akkor leírom én is, aki itt élek, hogy igaza van. Soha nem fogjuk megtudni, hogy mi az igazság, így nem kell 100%-ra állítani, hogy mindenki jónak/mindenki gonosznak születik, de pozitívan kell hozzáállni, mert ha azt gondolod, hogy vannak, akik eleve rossznak születnek, nekik már úgyis mindegy, szarjuk le őket, akkor esélyt sem adsz nekik. Számomra felfoghatatlan, hogy egy problémákkal küzdő gyereket miért kéne vernie egy (elvileg) érett, mármár felnőtt nőnek. Inkább segítenie kellene rajta, akár pszichológus segítségével is, de ha ezt nem is teszi meg, mert az igaz, hogy nem neki kellene, de legalább ne verje. Mert ebben az esetben igenis azért lett ilyen a gyerek, mert láthatóan minden meg lett neki engedve, bármit csinált, ő lett védelmezve. Vagy mondjuk úgy, hogy magas ívből le volt szarva, szabadjára volt engedve. Ezt viszont nem ő kérte, hogy így legyen.
2016. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
71%

csak úgy írom hogy az öcsémnek volt egy verekedős/harapós ovis társat akit már naaagyon kis babaként is láttam az utcában és most kapaszkodjatok meg, a kis kölyök babaként is simán átnyúlt a másik babakocsiba és megverte a másik babát( már amennyire egy baba képes ütögetni a kis kezecskéjével) és minden más babába beleharapott. a szülei pedig normális emberek voltak és ott álltak hogy nem értik. én viszont értem, egyszerűen van olyan is a világon hogy genetika.

De ettől függetlenül itt a család hozzáállása is ilyenné tette a kislányt plusz eleve rosszindulatú, mert a család viselkedése ehhez édeskevés ha a gyerek alapból jó. erre példa nagyapám akinek az anyja és testvére szörnyű emberek voltak, ő mégis egy tündér jószívű ember maradt.

2016. okt. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!