Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért kell azért eltűrnöm az...

Miért kell azért eltűrnöm az unokahugom hülyeségeit, mert idősebb vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy nővérem, aki egyedül neveli a gyerekét és még velünk laknak. A kölyke 10 éves, én pedig 19 leszek és ezért anyámék meg nővérem szerint is nekem kéne okosabbnak lennem és tűrnöm, amikor nővérem lánya baßogat engem...De nem tudom, más hogy tudná szó nélkül hagyni, ha egy 10 éves lehülyegyerekezné, meg csak úgy spontán elkezdené lökdösni meg rugdosni -.- És nem ért a szép szóból sem, hiába kérem meg normálisan, hogy hagyjon békén, csak kiröhög és folytatja. Ha meg már üvöltök neki, hogy szálljon már le végre rólam, akkor anyámék még velem veszekednek, hogy miért ordibálok szegény kisgyerekkel, csak játszani akar velem. De szerintem egy 10 évesnek fel kéne már fogni, hogy játékból nem kezdünk el másokat rugdosni meg ütögetni...Ráadásul szemüveges is vagyok és nagyon erős szemüveg kell, ami azért nem valami olcsó, szóval szeretném nem eltörni, mert egy vagyon lenne újat csináltatni, de ez az idióta állandóan leveri rólam meg le akarja cibálni a fejemről, hogy felpróbálgassa, meg ilyenek és persze ha rá merészelek szólni, megint engem csesznek le. Egyszer sikeresen lerántotta rólam és leesett a a kőre és azt hittem, eltört, ezért azzal a mozdulattal felképeltem, de anyám rögtön rohant ENGEM megtépni, hogy ne merészeljek még egyszer szegény kicsire kezet emelni...Van, hogy azért is felpofoz, mert kicsit hangosabban rá merek szólni az imádott unokájára, hogy hagyjon már végre békén..Meg amikor igy rászólok, még nekem mondják, hogy viselkedjek már normálisan, 19 évesen már nem kéne leállnom veszekedni egy gyerekkel, de akkor még is mi a f4szomat csináljak, ha hiába szólok szépen és csúnyán is, akkor is folyton üt-vág, meg undoritó dolgokat mond nekem, mert ezek is arra nevelik, hogy velem bármit megtehet??? Már rohadtul elegem van abból, hogy állandóan csak a veszekedés van emiatt a kis takony miatt és mindig ő kezdi és mégis mindig én vagyok a hibás...
2016. okt. 19. 18:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
99%
Ne foglallozz semmivel, hanem képeld fel minden alkalommal! Meg fogja unni. A többiekre nem számíthatsz, értelmileg a kiscsaj szintjén vannak.
2016. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem szoktam ezt a szokásos hülye szöveget alkalmazni, de most mégis azt mondom, amint tudsz, költözz el, mert ez megváltozni nem fog. A lányt ne utáld, a nevelése lett nagyon elqrva, arról nem ő tehet. A 2 hülye meg (már bocs, de ez az igazság), nem fog megváltozni.
2016. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Az első jelre be a szobádba és ajtó bezár.
2016. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég neveletlen, nem 10 éves értelmi szinten lévő gyerek. Gratulálok a dilettáns anyádnak. Ő nevelte ilyenné. Nővéred meg hagyja, mivel nincs hol máshol laknia.
2016. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%

Menj oda a nővéredhez, és csináld ugyanezt. Utána anyádnál. Náluk meg te vagy kisebb, akkor neked is lehet!


Kíváncsi lennék a fejükre.


De a reális megoldás az lesz, ha költözöl.


A nővéred meg ne csodálja, ha ilyen poronty mellett nem fog férfit találni. Sajnos látszik, mennyire nem egészséges, ha három (és fél) nő él együtt férfi nélkül. :(

A nagyobb baj az, hogy anyád és nővéred se tud gyereket nevelni.

2016. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amúgy nem férfi nélkül élünk együtt, mert velünk él apám is és ő is mindig engem hibáztat, ha unokahugom piszkálni kezd engem..Sőt,sokszor az ő szeme láttára kezd el unokahugom bántani engem, erre apám még velem üvöltözik, hogy hagyjam már szegényt békén, ha meg mondom, hogy ő jön oda hozzám és ő piszkál, az a válasza, hogy akkor is az én hibám, mert miért foglalkozok vele...
2016. okt. 19. 18:56
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Lehet, hogy az elottem szolok igazat mondtak, hogy anyad nem tud gyereket nevelni, azert ilyen a kislany. Valoszinu Te is azert vagy ennyire tele gyulolettel egy 10 eves gyermek irant, mert az anyad rosszul nevelt. A kislany a novered kolyke, idiota ,kistakony. Ezek a te szavaid, csak idezem.Minden mondatodbol sut a gyulolet.A szemuveget neked kellett volna megmutatni, elmagyarazni hogy is mukodik, miert van ra szukseged es megengedni, hogy egy pillanatra kiprobalja.Az ilyen beszelgeteseket nagyon szeretik a gyerekek es meg fejlodnek is tole . Hejette te megpofoztad.Pontozzatok le, nem vagy kulong az anyadnal es a kishugodnal. Koltozz mar el vegre, vagy nezz magadba.
2016. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
De miért nem vonulsz be a szobádba?
2016. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
ezzel egy dolgot tudsz tenni, továbbra is ellenállsz hiába szólnak le és addig tanulsz/gyűjtesz arra hogy elköltözhess(akár több emberrel kiveszel egy lakást vagy kolesz). Megcibál anyád? Közlöd vele nem érdekel te akkor is neveled ezt a gyereket ha már senki nem teszi és az ő bülbülkéje ha majd egyszer őt rúgja meg akkor majd te nézel át rajta. Ne foglalkozz vele mennyire védik ezt a kis taknyot, mert idővel te már máshol élsz és elhidegülsz a szüleidtől emiatt a kis takony meg mivel önző nem fog velük foglalkozni és egyedül fognak maradni hála a hülyeségüknek.
2016. okt. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
kedves 7-es csak közlöm igenis van naaagyon rossz indulatú gyerek, anyám tanárnő és van aki már kiskorától ilyen akkor is ha a szülei tündéri emberek, nem minden gyerek ártatlan.
2016. okt. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!