Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A családom folyamatosan...

A családom folyamatosan beszólogat nekem, jogosan?

Figyelt kérdés

1,5 a kisfiam ès mèg itthon vagyok vele.

Folyamatosan megy a beszólogatás, hogy milyen marha jó dolgom van ès mièrt nem dugom be a gyereket bölcsibe ès megyek vissza dolgozni ahelyett, hogy otthon vagyok ès van időm magammal is foglalkozni.

Igyekszem nem foglalkozni ezzel meg hárítani de már betelt a pohár, hogy valaki mindig beszól emiatt.

Vagy tènyleg ez annyira nagy dolog, hogy itthon vagyok a gyerekkel?



2015. aug. 25. 14:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
34%

Felnőtt vagy, Te döntésed az életed! Főként, ha felelősséggel tartozol valaki iránt pL: kisfiad.

Mellesleg tanulmányok kimutatták, hogy minél több időt kell a gyermekkel tölteni, hogy a ősbizalom fent maradjon. S ez nem azt jelenti, hogy otthon ülünk vele és ki sem mozdulunk. Simán lehet, hogy a gyerek melletted is megismerje a világot a társadalmat, lássa, hogy mi, hogy történik:) Annyi jó program van ingyen vagy kis költséggel:)


Szard le őket, irigyek mint állat. Ha máskor rákezdenek, kérdezd meg tőlük, hogy miért zavar ez téged ennyire?

Erre legtöbb esetben, hárítanak.

Amúgy meg ez mind tükör. Nem veled van bajuk, hanem magukkal,mert nem elégedettek az életükkel:) CSak rólad csattan, mert tudod aki Ma Magyarországon nem dolgozik, már nem is ember. Legalábbis én ezt vettem észre,mióta nem melózok. S még meg is köveznek, mert én mondtam fel a meló helyemen. Mert ráment az egészségemre. Már bocsánat, hogy nem áldozom fel magam egy munka kedvéért. Nem a munka azonosít be, hogy mennyire vagyok fontos az saját életemben:)

Szóval sztem ne engedd, hogy lelkiism.furd. okozzanak:) Vesd be a mondatott:)

2015. aug. 31. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!