Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A családom megőrült mert az...

A családom megőrült mert az öcsém nem full heteró?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy nem lepődtem meg amikor az öcsém elmondta, hogy a fiúk jobban érdeklik de amit a családom (is) csinál az szerintem undorító! A lényeg, hogy a barátom amint megtudta elkezdett vergődni, hogy azonnal szakítsak meg vele minden kapcsolatot mert milyen gusztustalan már, hogy f@*zra jár.. Naná, hogy repült melegebb éghajlatra! Ráadásul a család minden tagja ellenünk fordult. Én fogadtam be a testvérem mert az apja annyira terrorizálta hogy nem bírt tovább ott maradni. Nagyon fáj, hogy ennyire szenved, szeretnék neki segìteni de nem tudom hogy. Ő azt mondta, hogy még mindig érdeklik a lányok tehát inkább biszexuális.
2014. jún. 9. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Úgy tudsz neki segíteni, hogy melléállsz, próbálod meggyőzni a többieket, hogy ez nem olyan nagy tragédia.
2014. jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
nem kell velük szóba se állni. amit tettél helyes. védd meg, mert valszeg te vagy az egyetlen aki elfogadja annak ami, és a többiek viselkedése undorító. kettes válaszolónak meg üzenem, hogy az abnormalitás az ő hozzáállásával kezdődik...
2014. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
2.! Olyan alul fejlett kultúrában, ahonnan téged szalajtottak, ott tényleg nem tolerálnak ilyesmit!
2014. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Talán évek múltán belenyugszanak :(
2014. jún. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Jól tetted, hogy dobtad a pasit! A családdal pedig ÉN szakítanék meg minden kapcsolatot, a testvéremet pedig támogatnám!
2014. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
az agyban levő eltérést okozó hormonális változás által valaki vagy heteró vagy meleg. Ez a biszexualitás nincs.Lehet valaki olyan hogy belül nőnek érzi magát,de az hogy ez is meg az is tetszik csak mostani tini baromság és mindig az a vége hogy ja csak kíváncsi voltam de most már tudom mi érdekel...
2014. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A családod nem őrült meg, mindig is ilyenek voltak a lelkük mélyén, csak most jött ez elő belőlük az előállt szituáció hatására.


A legfontosabb, hogy legalább te támogasd az öcsédet, bármi is van, bármi is történik vele. A többin meg majd az idő segít: vagy rájönnek, hogy elveszítik, ha ezt így folytatják, vagy, ha ez nem fontos nekik, akkor csak az öcsédben enyhülhet a fájdalom... Mást nem tehettek.

2014. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem kell Neked mindekivel megszakítani a kapcsolatot meg geneálni az amúgy is meglévő feszültséget. Intoleranciára nem intolerancia az ellenszer.

Te áll a testvéred mellett, és azt éreztesd mindenkivel, hogy igazából nem érted a problémát, Neked ez nem zéma stb. Váltsd szemléletet. Nem "befogadtad" hanem most nálad lakik. Mindegy miért. A testvéred fell is éreztesd, hogy Te ezt egy átmeneti nézeteltérésnek tekintedközte és a család között maximum. ha a család szóba hozza, kérdezz vissza, hogy de ez most hogy jön ide? Te nem is érted.Te arról beszéltél hogy mikor jönnek hétvégén ebédre. Most hogy jön ide valakinek a szexuális érdeklődése stb. Éreztesd, hogy ez egy "non-issue". Nézzél csodálkozva, hogy most ezt hogy jutott eszükbe stb. Majd megunják:-) Kitartás!!

2014. jún. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!