Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szidtátok már az anyósotokat...

Szidtátok már az anyósotokat a gyerek előtt?

Figyelt kérdés
Ha volt ilyen veszekedés a párotokkal, milyen fokú volt,és milyen volt a gyerek utána? Sajnos elég sokat veszekszünk már most a férjem családja miatt, ha itt vannak és utána elmennek,vagy mi megyünk és fordítva,elég sok megjegyzést kapok, és utána napokig feszkó van..Még kisebb babánk van,de néha annyira elönt a düh,hogy a gyereknek is csúnyákat mondok a mamiról..

2014. febr. 14. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Sehogy nem szidom,mivel a környékükre nem megyünk.

túl sok idegszálam ment tönkre miatta még gyerekvállalás előtt,így terhesség előtt minden kapcsoaltot megszakítottam velük.

Megvolt rá az okom,férjem egyetértett szerencsére.

2014. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha, semmilyen körülmények között nem szidom a gyerekemnek a mamáját. Semmi köze ahhoz, hogy én mit gondolok róla. Az ő kapcsolatukba csak ők ketten vannak benne.


Amúgy veszekedni se szoktam a gyerekek előtt, mert nekik nem az én sérelmeim alapján kell megítélniük a hozzátartozóikat.

2014. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartjuk anyósékkel a kapcsolatot már lassan 5 éve (a férjem sem), így szóba sem kerülnek a gyerek előtt, de azt hiszem, ha nem így lenne, akkor nem szidnám a gyereknek, mert attól hogy rossz anyós még lehetne jó nagymama. Nem az, de ha az lenne, megpróbálnám a saját érzelmeimet nem átadni a gyereknek.
2014. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"anyósékkal", bocsánat.
2014. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem fogom szidni a gyerek előtt, pont ezért, hogy ne legyen feszültség a légkörben, ezért nem jöhet. (Egész eddigi terhességem alatt kikészített, nekem esett, megakart ütni...)
2014. febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem,nincs bajom az anyósommal.Nekem anyuval volt egy akkora balhém,h hónapokig nem beszéltünk,vagy ha igen csak veszekedve...Soha nem szidtam a lányom előtt...
2014. febr. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs bajom az anyósommal, de ha lenne, akkor sem a gyerek előtt szidnám.
2014. febr. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!