Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha együtt kellene élnetek...

Ha együtt kellene élnetek apósotokkal és a sógorotokkal, hogyan alkalmazkodnál hozzájuk?

Figyelt kérdés
2013. szept. 16. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Sehogy, elmenekülnék.
2013. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy bárki máshoz. Csak nem élnék velük egy háztartásban.
2013. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De muszáj!
2013. szept. 16. 20:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért kell velük lakni?
2013. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Volt szerencsém megtapasztalni.

Élöhalottként jol szerepeltem.minimàlis kontaktus, ha lehetett nem ettem (vagyis inkább csempésztem be kaját a szobába, persze nem az övékéböl).plusz melot vállaltam hogy minél kevesebbet kelljen "otthob" lenni. Nekem volt anyos is , neki besegitettem a házimunkàba.tudod hogy tartja a mondàs: tartsd közel a barátaid de az ellenségeid még közelebb.

2013. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 feketepeter ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyenek. Lehet, hogy jó emberek. Az is lehet, hogy segítségre is szorulnak néha.
2013. szept. 19. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, ez azért már elég sok, hogy a párotok családja "ellenség". Néha nézhetnétek magatokba is. AZ is jellemző, hogy sehogy nem alkalmazkodni, pedig ezt nem ártana megtanulni, még a párkapcsolatban is jól jöhet.
2013. szept. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha "szeretnek" az apósodék, akkor fogod tudni magadtól is. Ha nem, akkor megbeszéled velük. Ha meg utálnak, tök mindegy. De ha valamiben nem vagy biztos hogy mit várnak el tőled próbáld kideríteni egy-egy beszélgetés alkalmával.
2013. szept. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

gondolj arra,hogy a párod szülei.nyilván szereti őket.mellesleg pedig genetikailag 50-50%-ban a kedves párod megegyezik a szüleivel.(genetikailag)

el kébe felejteni ezt az anyós após hűdesz@rlehet..dumát.

saját szülőkkel is van probléma-nem?

maga az együttélés nehéz és nem probléma nélküli.de azt,hogy mindent erre a szitációra ráverni és okolni anyósékat mindenért-ez felejtős.

egy biztos:alkalmazkodni kell.ennek mértéke pedig a szereplők intelligenciájától függ.

2013. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!