Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Az gáz, ha valaki a saját...

Az gáz, ha valaki a saját nagybátyjába szerelmes?

Figyelt kérdés
lehet vérfertőzés, ha a saját nagybátyáddal úgy alakulnak a dolgok? az apád ikertesójával?
2013. máj. 18. 22:29
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
jó hogy nem apámba vagyok szerelmes........ és mondhatjátok, hogy gáz, sajnálom, ez van... és nem azért van ez,mert bevándorló vagyok, akkor is így lenne, ha még mindig Hamburgban élnénk...
2013. máj. 18. 22:45
 12/27 anonim válasza:
72%
én támogatom a helyzetet. kíváncsi leszek mi sül ki belőle, még a híradóban is kiköthettek. csak így tovább!
2013. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Láttam ilyen kapcsolatból született gyereket,inkább nem részletezném...
2013. máj. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
beteg lett a baba? :/ különben nem akarunk mi gyereket, apa meg is ölne... csak nagyon szeretem és úgy vettem észre, hogy ő is engem jobban szeret mint sima unokahúg-nagybácsi szeretet. de nem tudom :S biztos nem merném neki bevallani ahogyan érzek, meg ő sem nekem. csak megkérdeztem, hogy esetleg ha úgy alakulna a helyzet... de egyébként ha kotonnal védekezünk akkor nem lehetne baj, nem? jó mondjuk ez baromság. eszembe se juthatna ilyen, hogy... na mindegy :s köszönöm az eddigi válaszokat (azoknak köszönöm akik komolyan válaszoltak)
2013. máj. 18. 22:52
 15/27 anonim ***** válasza:

Te hány éves vagy??? Nem vagy több 5-nél,mert ennyire szellemi fogyatékos nem lehetsz!!!


Apád nem csak azért ölne meg mert gyereked születne a testvérétől hanem amúgy is.....érted??? Meg a nagybácsi tuti bele menne,most komolyan?!

Minek kell késő este ilyen provokatív kérdésekkel fárasztani a jó népet???!

2013. máj. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
17 vagyok, a nagybátyám meg 37. sajnálom, ha fáraszt akkor nem kell elolvasni. én csak tanácsot szerettem volna kérni
2013. máj. 18. 23:06
 17/27 anonim ***** válasza:
Sajnálatos, ha 17 éves létedre ezt felmerül benned. Ha meg ő is így van ezzel, akkor ritka beteg.
2013. máj. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Ha tanácsot akarsz akkor nagyon gyorsan felejtsd el még gondolatban is amit érzel,mert gusztustalan undorító és vérfertőző!

Tehát GÁZ és BETEGES!!!

2013. máj. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
jó... sajnálom. nem kell elítélni engem emiatt, nem tehetek róla, nem magamnak választottam :( mindegy
2013. máj. 18. 23:13
 20/27 anonim ***** válasza:
Nem ítéllek el,de vannak olyan dolgok az ember életében amit kénytelen elfojtani,és ez egy olyan dolog.....
2013. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!