Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek hogy csináljam? :S

Szerintetek hogy csináljam? :S

Figyelt kérdés

Tegnap megtalálták az ellenőrzőmet anyáék és nagyon leszidtak, amiért hazudtam, azt mondták nem mehetek sehová, elfogadom, teljes mértékben igazuk van!!!Ezt nem tudja keresztapám és a nagynéném, akiket nagyon-nagyon szeretek, és azt mondta ma a nagynéném, hogy kérdezzem meg anyáékat, hogy holnap ott aludhatnék-e.Nem szeretném megkérdezni, mert nem lenne a válasz, de nagyon szeretnék menni.Most kellene visszahívnom, hogy na mégis mit akarok, de én sem tudom.Nem szeretném ha megtudnák, hogy mi miatt nem mehetek, és azt sem, hogy megbántsam őket, egyszerűen anyáék tudta nélkül szeretném megmondani, hogy nem, de milyen indokkal?

Bocsi a sok rizsáért, köszönöm a válaszokat.:)



2013. ápr. 19. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Muszáj lesz elmondanod.. ha nem mondod el nekik nem tudják mért nem mehetsz... vagy ne akarj elmenni hozzájuk.. szerintem kérd meg a szüleid..
2013. ápr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, csak hát nem gazán szeretném elmondani, és a szüleimmel sem beszélek most szívesen.:(
2013. ápr. 19. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Témazáró nem lesz a napokban? Mert akkor ugye tanulnod kell, és nem akarod a teljes felszerelést átvinni, meg ha itthon hagysz valamit, az elég nagy baj lehet. Anyának nem kell valamit segíteni? Sugalmazd anyukádnak, hogy takarítsátok ki együtt a lakást épp aznap, és akkor azért nem mehetsz el. Így megúszhatod a hazugságot.
2013. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem lesz témazáró, de jó ötlet a takarítás:) köszi
2013. ápr. 19. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a takarítás nagyon kifogás szagú, ha még sosem hivatkoztál rá és amúgy nem jellemző elfoglaltságod. Szerintem mondd meg az igazat, de csak röviden. Nekik is jobban fog esni, ha azt mondod, hogy nagyon szeretnél menni, de nem akarod anyukádékat megkérdezni most, mert rossz jegyeket hoztál és ezért nem mehetsz sehova. Talán majd egy hét múlva. mert ha úgy érzik, kifogásokat keresel, akkor azt fogják hinni, nem is szeretnél menni és miattuk találod ki ezeket. Főleg, ha beszélnek később anyukádékkal és kiderül, hogy mi is volt pontosan. (Még az is lehet, az fogják hinni, nekik is hazudtál.) A legjobb az őszinteség.
2013. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

" hogy nem, de milyen indokkal?"


Eddig is a hazugságod miatt szívtál és kerültél ilyen helyzetbe, most is a hazugságot választod.Ahelyett, hogy igazat beszélnél, és a saját dolgodat egyenesen felvállalnád. Hát nem lennél a szívem csücske az tuti.

2013. ápr. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megmondhatod, hogy rossz jegyeket kaptál mostanában, és a szüleid tanácsára inkább otthon maradnál, hogy év végére még tudjál kicsit javítani. Biztosan megértik, hiszen ők is a javadat akarják. Ezzel nem mondod el a részleteket, de nem is hazudsz.
2013. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!