Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nem ciki szerintetek ha egy...

Nem ciki szerintetek ha egy nagynéni és unokahuga együtt járnak bulizni,pasizni stb?

Figyelt kérdés

Az unokahugommal nagyon jó a kapcsolatunk,mint két barátnő pedig korban a lányom lehetne.

Viszont ettől függetlenül gyakran együtt járunk bulizni,pasizni is szoktunk együtt,és akár a pasikat is megosztjuk egymással(18)

Nyilván családon belül azért mindent nem mondunk el ezekről,persze az hogy szoktunk együtt bulizni arról tudnak de a közös pasizásokról pláne az intimebb részletekről pl bátyámnak vagy a feleségének inkább nem szoktunk beszélni mert lehet furán néznének ránk.

Sajnos ők visszafogottabbak és nem biztos hogy örülnének ezeknek pedig unokahugom nagykorú így sok beleszólásuk se lenne ezekbe.


tegnapelőtt 00:39
1 2
 11/13 babyboom567 ***** válasza:
90%

Nem ciki, hanem gusztustalan.Mi a f@szt akarsz 40 körüliként Középiskolás/huszonéves pasiktól?Nyilván tudom, dugni akarsz,de gusztustalan, hogy semmi tartás nincs benned ilyen idős korodra.Szerinted a pasik akik megraknak,fontos vagy nekik, vagy bármi.Kiröhögnek a hátad mögött.

Ha meg szerencsétlen kislányt viszed 40-50-es pedofil kanik közé, akkor ha az én tesóm lennél még szembe is köpnélek.Felnőttként normális értékrendet kellene átadnod a fiatal rokonodnak,és a random pasik közös használata nem az.

tegnapelőtt 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 babyboom567 ***** válasza:

A posztoló kedves privát üzenete.

Az üzenet szövege:

Te szerencsétlen!!Ha fingod nincs arról ami van inkább ne beszélj hülyeségeket!

Ki beszél itt arról hogy bármit akarnék középsulis pasiktól pláne hogy unokahugom már rég egyetemista?!

Másodszor nekem te ne okoskodjál itt hogy kivel kezdek mert annyi közöd sincs hozzá mint eszed!

Unokahugom pedig se nem szerencsétlen és pláne nem kislány arról meg főleg nincs szó hogy bárkihez vinném te agyhalott f*sz!

Szemen köpni meg max a jó édes anyádat azt.

Neked fáj az élet szerintem úgyhogy inkább a saját dolgoddal foglalkozzál,kössz!


Ha ennyi idős korodba pasizni,és bulizni jársz,és meg pasikat osztasz meg bárkivel, egy ringyó vagy, ami gusztustalan.Pont.

Nekem nem fáj az élet, nekem van erkölcsi tartásom,és normális értékrendem.Tényleg nincs közöm hozzá,kivel kezdel,de véleményem van,és le is írtam.

tegnapelőtt 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

14:42


Gondolom te vagy Terézanya ugye?

Szóval aki 40 körül bulizik és pasizik az már neked ringyó??

Mondom én hogy fáj neked az élet:D

Jól van te szentfazék..

Neked nem véleményed volt hanem olyan hülyeségeket összeírtál aminek köze nincs a valósághoz,így szerintem jogos a kiakadás a részemről.

Ja amúgy ha privát üzenetet kapsz nem azért van hogy utána ami csak neked szólt azt közzé tedd,ennyit rólad meg a normális értékrendedről!

tegnapelőtt 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!