Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan hölgy itt aki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hölgy itt aki a barátnője fiàval szűrte össze a levet? Vagy bármilyen középkorú nő és közvetlen társaság ifjú padavan szövődménye :)

Figyelt kérdés
A legjobb barátom a anyának a főnökasszonyát kezelgeti csak én tudok róla .Furcsa mikor családi összejövetel és ott a főnök asszony és a férje is(akit csak a hobbija érdekel )és én tudom hogy mi folyik a függöny mögött .

szept. 13. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, de nagyon nézeget engem
szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Én anyám barátnőjét dugtam sokáig. 19 voltan az első alkalommal ő 38.
szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem vagyok középkorú nő, csak 29 vagyok, de a nálam 20 évvel idősebb kolléganőm 19 éves fia átjár hozzám hetente párszor szexelni.
szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TENGEERPICI ***** válasza:
Ilyen nagy az ínség, hogy nincs állandó partner? Házi nyúlra nem lövünk. Az embert az különbözteti meg az állattól hogy tud uralkodni az ösztönein. Csak szóltam. TENGERPICI 2024.09.16.
szept. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja azert járnak ku**vazni 🤣🤣🤣
szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!