Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tennetek ha a reszeg...

Mit tennetek ha a reszeg rokonotokkal (szulo pl.) ossze futnatok egy szorakozohelyen?

Figyelt kérdés

Roviden a sztori:

Muterom elment a baratokkal beulni estere (nem az az ivos fajta egyebkent, tehat nem birja jol, ami kesobb latszott is).

Mi is haverokkal elmentunk inni, aztan atmentunk egy barba , ahol billiard is volt.

Es ott volt a muterom tarsasaga, muterom nagyon be volt csiccsentve!

Hangosan nevetgelt, vihogott, a billiardgolyokat se volt kepes mar eltalalni.

Nekem ez annyira kinos volt!!!

Haza is mentem inkabb mondvacsinalt indokkal, inkabb a haverjaimnak se mondtam meg ki az a reszeg no.

Ejjel ert haza segitseggel, persze a furdoszobaba meg behanyt es en segitettem neki.

Amugy ez egyszeri alkalom nem haragszom ra csak annyira gaz volt mas elott!! Meg akkor is ha nem tudtak.


Ti voltatok mar olyan helyzetben hogy a szuleitek az ismerosotok elott volt reszeg?



aug. 28. 23:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%

Haza is mentem inkabb mondvacsinalt indokkal, inkabb a haverjaimnak se mondtam meg ki az a reszeg no. - mondjuk ez nagyon férfias jellemre vall.


Ott van az illuminált anyád, és ahelyett, hogy hazavinnéd, otthagyod a kocsmában és oldja meg a hazajutást. Gratulálok.

aug. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
24%
Hát elég hülyén érezném magam az biztos..
szept. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!