Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tennetek ha a reszeg...

Mit tennetek ha a reszeg rokonotokkal (szulo pl.) ossze futnatok egy szorakozohelyen?

Figyelt kérdés

Roviden a sztori:

Muterom elment a baratokkal beulni estere (nem az az ivos fajta egyebkent, tehat nem birja jol, ami kesobb latszott is).

Mi is haverokkal elmentunk inni, aztan atmentunk egy barba , ahol billiard is volt.

Es ott volt a muterom tarsasaga, muterom nagyon be volt csiccsentve!

Hangosan nevetgelt, vihogott, a billiardgolyokat se volt kepes mar eltalalni.

Nekem ez annyira kinos volt!!!

Haza is mentem inkabb mondvacsinalt indokkal, inkabb a haverjaimnak se mondtam meg ki az a reszeg no.

Ejjel ert haza segitseggel, persze a furdoszobaba meg behanyt es en segitettem neki.

Amugy ez egyszeri alkalom nem haragszom ra csak annyira gaz volt mas elott!! Meg akkor is ha nem tudtak.


Ti voltatok mar olyan helyzetben hogy a szuleitek az ismerosotok elott volt reszeg?



aug. 28. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Habár pont ilyen helyzetben nem voltam, olyan nekem is volt, hogy kínosnak találtam valamiért. Teljesen megértelek és sajnálom, hogy ezért el kellett jönnöd. Legközelebb szerintem beszéld meg az anyukáddal, hogy hova fog menni, hátha akkor elkerülsz egy hasonló szitut
aug. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%
Ha anyam lenne becsatlakoznek hozzajuk es egyutt buliznank. Ha apam lenne elfutnek es soha nem mennek vissza arra a helyre.
aug. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Úgy mentem kocsmába, hogy a tulaj hívott, mert apám ott van és megint nincs jól. Bementünk, felnyaláboltuk, hazavittük és másnap nem hitt el nekünk semmit az előző éjszakáról. Én akkor döntöttem el, hogy legközelebb ott hagyom.
aug. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
78%
Faluban laktam, ahol mindenki ismer mindenkit. 13 évesen, a nevelőapámat a falu legforgalmasabb útja melletti árokban találtam meg pocsolya részegen. Kötelességtudatból hazatámogattam, útközben sok ismerőssel találkoztunk. Nagyon cikinek éreztem és azóta is undorodom a részeg emberektől, pedig már elmúltam 40...
aug. 29. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy senki nem tudta, hogy ti ismeritek egymást, nem volt semmi ciki ebben a szituban.
aug. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Azt hallottam, hogy ilyenkor kell a dunába dobálni a telefonokat.;)
aug. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Még jó hogy nem haragszol rá.. komolyan már. Ennyi erővel ő is minden alkalommal haragudjon meg rád ha iszol? Vagy mert méltóztattál megszületni, attól a perctől ássa el magát?


Nálunk volt ilyen, meghívtuk egymást egy-egy italra majd mindenki ment a saját társaságával.


Gondolj arra a szüleid az évek alatt hányszor szégyellhették magukat miattad.

aug. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egy alkoholista aki minden nap iszik nem foglalkoztam volna vele. Elment jól érezni magát, ennyi neki is jár. Kicsit többet ivott? Mással is előfordult már(gondolom veled is). Ő is csak ember, jár neki néhány lazább este.
aug. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én buliztam együtt anyukámmal :) Nem ciki.
aug. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Nem haragszom rá - bocs, ezt miért emeled ki? Alap, ogy nem haragszol rá, csak mert jobban kirúgott a hámból.


Vagy te sohasem ittál többet? :D Mert ezt nem meséled be.

aug. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!