Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ha ilyen helyzetben hívnám a...

Ha ilyen helyzetben hívnám a rendőrséget, mi történne?

Figyelt kérdés

Nos ez csak kérdéses jelleggel írom ki, mert nem tudom, hogy hülyeség lenne-e ?…

Édesapám évek óta elég rossz kapcsolatot ápol Édesanyámmal. Az évek során rendszeres szerhasználó lett, és ez állandó vitákat generál. Én is tapasztalom, hisz itthon lakom még. Állandóan feszült és vad. Sokszor olyan mintha nem is önmaga lenne, és ez teljesen megijeszt. Édesanyám az évek alatt nagyon sokat tűrt, és már neki is nagyon elege van.

Mostanában Édesapám az eddigieknél is feszültebb Anya irányában. Félek, hogy megveri, és szerintem be is fog következni, legalábbis Édesapám személyiségét nézve. Mindkettejüket nagyon szeretem, hisz ők neveltek fel, de ebben a helyzetben nem tudom, hogy miként cselekedhetnék felnőttként. A rendőrség foglalkozik ilyenekkel, vagy elengedik ezeket a dolgokat?



júl. 13. 19:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
Persze hogy foglalkoznak ilyennel! Ne félj rendőrséget hívni ha így alakul! Kitartást nektek <3
júl. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Az egész helyzetről beszélsz vagy egy konkrét veszélyhelyzetről, amikor ne adj isten azonnal életet kéne menteni? Szerintem a rendőrség csak a droggal foglalkozna, esetleg be is zárnák apádat, de ezzel a családi problémák nem szűnnének meg.

Anyáddal kéne maradnod, apád pedig külön. Válás, költözés vagy esetleg más megoldás lenne szükséges.

júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Thunderfairy ***** válasza:
97%
Az a baj hogy nem tehetnek semmit amig igazán komoly baj nincsen. Éveken át hivogathatnátok őket szinte semmi eredményel. Nálunk is mikor apám részegen jött haza ment a balhézás. Sokszor kihivtuk a rendőrőket, de szinte semmi eredménye nem volt. Annyit ért hogy utána, adott nap, már nem volt balhézás. Sajnos ilyen törvényeink vannak, amig nincs komoly baj addig nem sokkat tehetnek a rendőrők sem.
júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ez már évek óta zajlik, és egyre rosszabb…

Nyílván, ha bevinnék a szerhasználat ( bocsi, nem szeretném “csúnyán” leírni, mert az apám, és ez nekem… szégyen..) valószínű ki is engednék, mert csak “használja” és tudtommal nem árusít. Anyukám meg egy egyszerű ember, a keresete nem fedezné a megélhetésünket. Másrészt 30 éve házasok, szerintem Édesanyám még mindig várja, hogy megváltozzon. Nagyon sokat beszéltem vele és mindig azt mondja hogy “ régen nem volt ilyen”

júl. 13. 20:16
 5/29 anonim ***** válasza:
31%

Az azért meg van, hogy anyadnak a világon semmi problémája ezzel, ha egyszer már 30 éves hazasok? A rendőrséget amúgy miért akarod kihivni? Mert drogozik? Kap egy kis ejnye bejnyet, aztán majd haza megy, és szépen ki tesz téged otthonról.

Mi akadályoz meg abban, hogy elkoltozz, ha nem tetszik a helyzet?

júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%

Ha fenyeget es veszelyben vagytok kijön a rendőrség! Annyi, hogy anyád magán kívül van, nem áll a talpán stabilan, nem védi magát és téged sem, szerintem szemet huny a helyzet felett és hazudik magának is, hogy ez ok es elviselhető szituáció!

Drogokat használni illegális es bűncselekmény önmagában!

júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Elnézést!!! De én nem szeretném végignézni, ahogy Anyukámat az élete hátralévő részében megalázzák, semmibe nézzék, vagy megverjék. Engem majdnem 20 éven keresztül Édesanyám óvott és féltett… Miért hagynám magára? Saját magamat köpném szembe. Én most is elköltözhetnék, nekem megvan a saját életem… Én csak nem fogom magára hagyni azt a nőt, aki éveken keresztül bármit feláldozott volna értem.
júl. 13. 21:30
 8/29 anonim ***** válasza:
Ilyet senki nem mondott!
júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
39%
Ha be van lőve, könnyen megcsúszhat a lépcsőn.
júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Rendben :)
júl. 13. 21:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!