Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Lányok? Női rokon előtt ti...

Lányok? Női rokon előtt ti mennyire?

Figyelt kérdés
Lányok van olyan közeli, távolabbi női rokon aki előtt abszolút nem vagytok szégyenlősek? Vagy esetleg Ő ellőted ?

jún. 27. 09:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Simán, nem vagyok szégyenlős.
jún. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs ilyen rokonom.
jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
92%
Meztelenkedni csak a párom elött szoktam rokonok előtt nem. De vannak olyan rokonaim akik elött simán szoptattam nem zavarta őket hiszen ők jöttek be a szobába hozzám én elvonultam hogy ne "zavarják" öket de utánnam jöttek beszélgetni engem nem zavart és őket se hiszen tudták mit csinálok és mégis jöttek.
jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%
Egy nővérem van anyukámon kívül, aki közeli női családtag. Nővéremnek is lánya van. Meztelenkedni semmiképp nem tudnék előttük, átöltözni már megint más, pólót vagy nadrágot cserélni anyukám vagy nővérem előtt merek, de unokahúgom előtt még átöltözni sem, pláne azért, mert még kicsi, de ha idősebb lenne, akkor sem tenném.
jún. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
89%
Fürdőruha vagy fehérnemü mindenképp marad. De annyira is csak akkor vetkőzök ha van oka, mármint nem fogok csak úgy bugyiban ücsörögni a nappaliban.
jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Azonos neműek előtt abszolút nem vagyol szégyenlős
tegnapelőtt 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
35%
Azonos nemu elott minek szegyenloskodni ?
tegnapelőtt 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!