Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Lányok? Női rokon előtt ti...

Lányok? Női rokon előtt ti mennyire?

Figyelt kérdés
Lányok van olyan közeli, távolabbi női rokon aki előtt abszolút nem vagytok szégyenlősek? Vagy esetleg Ő ellőted ?

jún. 27. 09:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

A páromon kívül más előtt nem meztelenkedem. Még azt azonos nemű rokonaim előtt sem meztelenkedem.


Kérlek, ne írj privátot!

jún. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Én amúgy sem vagyok az a szégyenlős fajta, és most nem csak a meztelenkedést értem ez alatt, hanem ha pl. át kell öltözni és emiatt levetkőzök fehérneműre előttük, vagy ha megyünk fürdeni valahova és előttük kell átöltöznöm fürdőruhába, az nekem egyáltalán nem okoz gondot. Amikor jártam sportolni akkor is simán átöltöztem a többiekkel együtt az öltözőben, és nem volt számomra gond hogy egy kis ideig meztelenkednem kellett.

De nekem ez full természetes volt mindig is, szüleim is ezt nevelték belém. Nyilván nem vetkőzök le vadidegenek előtt csak úgy, főleg férfiaknál stb... meg szexnél sem adom oda magam akárkinek.

De mondjuk ha egy merészebb ruhát veszek fel számomra az sem okoz gondot.

jún. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
3%
Nem, nem feltétlenül hagy el a párod, csak lehet több lesz a túlóra egy idő után. 😆
jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Családi meztelenkedős visszatért...
jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 jpeacefuler ***** válasza:
67%
#2 Mit bírálod te bárkinek az intim nyitottságát. Lehet, hogy boldogabb párkapcsolatban él, mint te azt gondolnád. Lehet, hogy te már estél pofára a prűdséged miatt, de nem kell itt sértegetni senkit a saját károd okán.
jún. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
56%
2#itt éli ki a kissebségi komplexusát én biztos vagyok benne hogy 1# ezerszer boldogabb párkapcsolatban él mit 2#, teljesen oktalan volt ez a kritika
jún. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Senki előtt sem vagyon szégyenlős, de mutogatni sem fogom magamat.
jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem is az, hogy szégyenlős lennék, hanem csak ha nem indokolt akkor minek. Nyilván az uszoda öltözőben nem zavar. De nem ülnék le meztelenül vagy fehérneműben a kanapéra meghallgatni milyen napjuk volt.
jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Azelőtt meztelenkedek, akivel szexelek.


Nem szégyellem a testem, de nem tartozik senkire. Privát dolog. Ahogy mondjuk azt sem szégyellem/titkolom, hogy anyukám meghalt, de nem akarok erről beszélni, csak 1 emberrel.

jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem meztelenkedek családtagok előtt, de mondjuk az anyám jelenlétében simán átveszek egy nadrágot vagy egy pólót, ha úgy jön ki a lépés.
jún. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!