Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Apám csalja anyámat, de ez...

Apám csalja anyámat, de ez már megesett egyszer. Elmondjam anyámnak?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam apám üzenetei közt, hogy valami nővel írogatnak egymásnak romantikus dolgokat (aki nem az anyám). Anyám mesélte, hogy már megesett ez egyszer mikor kisebbek voltunk (olyan hat évvel ezelőtt) de akkor nem akart válni, hanem csak bevágta pszichológushoz apámat és nem mentek szét. De azóta iszonyatosan rossz a kapcsolatuk, folyton veszekednek, meg apám MEGÁLLÁS NÉLKÜL kommentál más nők kinézetére, anyám meg úgy tesz, mintha nem hallaná. Vagyis egy cseppnyi szeretet nem maradt bennük egymás iránt (gondolom) megszokásból vannak együtt. Elmondjam anyámnak, hogy apám megint chatelget valakivel? Mert unom az álszenteskedést ami megy ebben a családban hogy így kell házasság úgy kell házasság de közben rühellitek egymást. Mit tegyek?

17 L


2022. febr. 6. 20:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
84%
Én elmondtam és örülök, hogy így döntöttem, pedig ennek már 8 éve
2022. febr. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
80%
Mond el
2022. febr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!