Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Apám csalja anyámat, de ez...

Apám csalja anyámat, de ez már megesett egyszer. Elmondjam anyámnak?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam apám üzenetei közt, hogy valami nővel írogatnak egymásnak romantikus dolgokat (aki nem az anyám). Anyám mesélte, hogy már megesett ez egyszer mikor kisebbek voltunk (olyan hat évvel ezelőtt) de akkor nem akart válni, hanem csak bevágta pszichológushoz apámat és nem mentek szét. De azóta iszonyatosan rossz a kapcsolatuk, folyton veszekednek, meg apám MEGÁLLÁS NÉLKÜL kommentál más nők kinézetére, anyám meg úgy tesz, mintha nem hallaná. Vagyis egy cseppnyi szeretet nem maradt bennük egymás iránt (gondolom) megszokásból vannak együtt. Elmondjam anyámnak, hogy apám megint chatelget valakivel? Mert unom az álszenteskedést ami megy ebben a családban hogy így kell házasság úgy kell házasság de közben rühellitek egymást. Mit tegyek?

17 L


2022. febr. 6. 20:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
9-es, bocs, de nincs feleségem és kapcsolatom sincs már lassan ötödik éve és nem is kell. 😉😀 A hatos válaszoló voltam.
2022. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11%
Semmi közöd hozzá...
2022. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
18%
Spicli akarsz lenni?
2022. febr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
78%
Apádnak jár pár pofon és egy viszlát.
2022. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
2022. febr. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
11%
Anyukád egy kapcarongy, aki mindent eltűr, talán részben pont miattatok (a gyerekei) miatt, bár ez elég szar érv. Úgyis tudja, mi folyik, minek szólsz bele?
2022. febr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
61%

Együttérzés veled, én sem szeretem az ilyen dolgokat, de sajnos sok igazság lehet abban is amit az előzőek írták.

A helyedben én apáddal beszélnék, hogy milyen kellemetlen volt számodra, hogy láttad ezt.

Gondolom eloltja majd az aggodalmakat, és jobban figyel hogy ne történjen ilyen előtted.

Ha anyukád nem is, Te azért csak számítasz neki.

2022. febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
80%
megtortent a csaladomban. tesom volt a batrabb, o mondta el anyanknak. aztan kiderult hogy par eves korunkban is majdnem elszaladt egy novel apank. majdnem elvaltak, de vegul kibekultek es azota is egyutt vannak
2022. febr. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ültesd le mindkettőt ha őszinte akarsz lenni, és mondd nekik, hogy "anya-apa, van kettőtöknek egy megbeszélnivalója" és hagyd magukra őket.

Vagy elmondja az anyád mennyire bántja apád viselkedése, és az apád is megnyílik a nőügyeiről, vagy megint folytatják a játékot ilyen-olyan indokkal.

Arra készülj fel, hogyha beleszólsz a a kapcsolatukba akkor bármelyik fél bármilyen indokkal "kizárhat" az örökségből (természetesen nem jogi úton, hanem feléli még életében a teljes vagyonát, csak azért, hogy neked ne maradjon semmi).

Ha tippelnem kéne nem fognak beszélni egymással, ha meg direkt elmondod mi a helyzet, az egyik fél téged hibáztat majd a tönkrement házasságáért, mert nem vállalja a tetteiért a felelősséget (tippre ez az apád lesz, de hallottam meglepő dolgokról).

2022. febr. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Nézd ezt a dolgot fordított nézőpontból. Évek óta együtt vagy valakivel, de aztán rombolják a hormonok és lefeküdsz egy másik pasival. Örülnék neki ha anyád felhívja a párodat, hogy a kislánya mással is dug?

A helyedben hallgatnék mint a sír.

2022. febr. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!