Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehet tenni egy dührohamos...

Mit lehet tenni egy dührohamos, alkoholista rokonnal?

Figyelt kérdés
A családban van egy rokon, aki mármár tönkreteszi a körülötte élők életét. Cukros, de nem kezeli, iszik is nem keveset, állandóak a dührohamai, kötekszik, veszekszik, ordít. Orovshoz menni nem akar természetesen, gyógyszert szedni szintén nem. Mi a fenét lehet egy ilyen emberrel kezdeni? Mert már nagyon nehéz vele, főleg annak aki vele is él.
2021. ápr. 4. 08:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Ha a vele élő vele él, az az ő baja :D, én rég elváltam volna egy agresszív piástól.
2021. ápr. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A célunk nem az, hogy meghaljon, hanem hogy elviselhető legyen vele az élet. Vannak gyerekei, unokái akik szeretik, de már azon a szinten van, hogy semmi és senki nem érdekli.
2021. ápr. 4. 08:54
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem tudjátok vagy nem tudják,a közel állók rá venni egy el vonó kúrára,akkor nem igazán lehet ez ellen semmit tenni.


Ha órdit,veszekszik,és àllandoan csinàlja a církuszt,akkor nem árt rendörség-hez fórdulni. Egy alkohol alatt álló embertől minden ki telik,ne várj a végletek-ig.


Az élete is veszélyben van,cukor betegség + pia,= halál

2021. ápr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ordításért hiába hívnánk rendőrt, ezt te is tudod. Amíg vér nem folyik nem csinálnak semmit. Elvonóra sem menne be önként ez is fix. Nagy baj, hogy a gyerekei nem akarnak tenni semmit, pedig talán ők lennének rá hatással.
2021. ápr. 4. 09:07
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem ártana, valami speciális egységhez fórdúlni, aki órvosólja a helyzetet,. Neten vannak szerintem ienek,viszont ha nem akar menni, akkor egyre nehezebb a dolog.
2021. ápr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 L.. István ***** válasza:
100%
Le lett írva ezerszer: ha ő nem ismeri fel, hogy gondja van és nem akar változtatni akkor ti nem tehettek semmit! Ez minden szenvedélybetegségre igaz.
2021. ápr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Semmit nem tudtok csinálni vele, ahogy egyik szenvedélybeteggel sem, ha neki esze ágában sincs tenni a betegség legyőzéséért...

Az ilyeneknél nem őket kell félteni, mert úgyis meghal nemsokára.

Az a baj, hogy ezek egyre jobban lecsúsznak a lejtőn. A végén már állásuk sincs, és meglopják a családjukat is, hogy tudjanak piálni, drogozni, cigizni.

Egy haverom nagymamája a két piás fiával él együtt. Az egyiknek már levágták az egyik lábát is.

A nénit el akarnák hozni onnan a család többi tagja, de nem jön, mert még így is szereti a fiait, hogy tönkreteszik szegényt...

Csúnya ezt mondani, de ilyeneknél az a legjobb, ami történhet - ha nem akarnak leszokni a szenvedélyükről - hogy elhunynak minél előbb...

2021. ápr. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
Tudom, hogy nem leszek szimpatikus, de telibe kell verni! A mi rokonunknál bevált. Azóta nem abuzálja a családtagokat!
2021. ápr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés: Ki finanszírozza a piálását? Mert ha ennyit iszik, nehezen hiszem, hogy munkaképes lenne.
2021. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Dolgozik, azt az egyet nem meri megtenni, hogy melóban igyon. Bár szerintem idő kérdése... Kap innen, onnan szeszt.
2021. ápr. 4. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!