Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek is káros ha egy...

Szerintetek is káros ha egy szülő nyilvánosan posztolja facebookra a kiskorú leányát?

Figyelt kérdés

Kb egy hónapja vettem észre hogy minden kép az nyilvános. Szóltam neki az újakat átrakta. A régiek ugyan úgy nyilvánosak. A leány jövőjét igyekszem védeni hogy felhívom a szülője figyelmét. Internet rengeteg sötét oldallal rendelkezik mint tudhatjuk.

Tudatlan úgy látszik a szülő. Magyarul nem vállal semmiért felelősséget. Ezzel a figyelmeztetéssel elkerülheti a kiscsaj a zaklatásokat.



2021. jan. 23. 23:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
22%
Káros a fenét. Ez az értelmetlen rettegés a káros.
2021. jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Savlekotő ***** válasza:
36%
Mégis mi közöd van más közösségi oldalához,én simán letiltanálak,azt többet nem látod mit posztolok..
2021. jan. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
33%
Kérlek, részletezd, hogy mégis milyen veszélyt jelent ez rá, és miért lenne káros?
2021. jan. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, milyen helyzetben. Az IQ fighter anyuka a szomszédban pl. Meztelen vagy félmeztelen képeket tesz ki a 3 éves kislányáról, meg egy csomó alvós képet,ahol kb folyik a kislány szájából a nyál, biztos azt gondolja,hogy ez cuki. A meztelen képek sztem károsak, pedofilok miatt meg hát az a gyerek egyszer felnő, közösségi oldalon látható lesz mindene, mégha kicsi is volt. Nagyon buta szülők vannak
2021. jan. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
76%
Nemhogy káros, hanem veszélyes! Pedók rájuk csorgatják a nyálukat, verik ki a f.. kat és van, akinek a gyerekét el is rabolták! De azért vannak hlye szülők, akik árucikként mutogatják gyermekeiket a húspiacon pár lájkalamizsnáért..
2021. jan. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%

Attol fugg. A lanyom 1 mult, van egy kozos kepunk facebookon, meg kulon egy rola. Ezt nem tartanam veszelyesnek.

Viszont rengeteg olyan kepet latok, hogy fogom a fejem.

Szuloszobas-magzatmazas, furdes kozbeni full mesztelen kepek, etetes kozbeni kepek, ahol tiszta kaja, pelenkas kepek.

Hanyok ha belegondolok, milyen emberek miket csinalhatnak ezekkel a kepekkel. Nem is ertem

2021. jan. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem is káros, amikor valakinek az egész oldalán gyerekes fotók vannak, pláne, ha kéretlenül nyomja mások arcába a hormonoktól elborult agyú anyaszaurusz, pedig senkit, de az égvilágon senkit nem érdekel.

Nem mellesleg nincs lehetősége a gyereknek eldönteni, hogy ki akarja-e tenni. A demens, pelenkás anyádat is feltennéd, hogy “milyen cuki”, amikor etetés közben folyik a nyál a szájából? Na ugye!

2021. jan. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%
a gyereknek is vannak jogai, amiket kiskorukent a szulok kepviselnek. ugy ahogy a felnottek sem orulnenek hogy barmilyen kepeikkel teleszorjak a netet, a gyerekekkel se kene ezt megtenni
2021. jan. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én nem tenném ki, nyilvánosra. Én jártam már úgy minden képem nyilvánossá volt, rám írt egy pasi hogy kivert.e a f.szát a képeimre, na onnan letöröltem, amik vannak videók azok is ismerősök láthatják.
2021. jan. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
91%

Persze, hogy káros. Sőt, minden közösségi oldalra feltöltött családi kép és videó káros. Nem is értem, hogy kinek mi köze más emberek magánéletéhez, és ki és miért gondolja azt, hogy ezeket meg kell osztani.

A közösségi oldalak előtt se mutogatta végig senki a fél országnak az analóg fényképezőgépekkel készített papír alapú családi fotókat.

De ha már ennyire agyhalott a társadalom, legalább várja meg az idióta szülő, hogy az a szerencsétlen gyerek tudjon felelős döntést hozni arról, hogy szeretné-e, hogy a fotója felkerüljön a netre.

2021. jan. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!