Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy tudnám interneten kereszt...

Hogy tudnám interneten keresztül elérni a gyámügyet?

Figyelt kérdés
Az unokatestvérem 15 éves lesz, viszont interneten olyan dolgokat posztol, hogy konkrétan kiteszi a csupasz seggét, mellét, úgy pózol,mint egy prosti, olyan dolgokat szponzorál,amik 18 év felettiek. Nagyon sokan szidják ez miatt és egyre rosszabb lesz. A szüleinek említettem,de nem érdekelte őket, amúgy is alig foglalkoznak vele, kb egy nap egy mondatot váltanak vele. Viszont ez nagymamám szerint sem mehet így, ez nem helyénvaló,mert még gyerek és az egész élete rámehet erre. Továbbá iszik,drogozik,amit sokszor posztol is. Hogyan tudnám elérni a gyámügyet ilyen esetben, vagy mennyi az esély arra, hogy nagymamám eltudná vállalni a további nevelését?

2020. aug. 5. 12:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
71%
A nagymamád keresse fel a gyámügyet inkább, ha te még kiskorú vagy.
2020. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
54%
Mondd a nagyinak menjen be gyámügyre és szóljon nekik,hogy mi folyik a családban. Segíteni fognak.
2020. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
24%
Ez az, Kérdező, ha az embernek normálisak a szülei, akik nem akarják belenyomni a "rendpárti-értékelvű" szennybe, az ótvar keresztény-konzi értékrendbe, akkor okvetlenül kell egy "csak a legjobbat akaró" kavarógép a csalába, aki megteszi helyettük...
2020. aug. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
35%
Unokatesód csak bontogatja a szárnyait. Éli az átlagos tinik életét. Kipróbált drogot, meg iszik? Ezeket bármelyik fiatal megteszi. Attól nem lesz nagykorában utcalány, vagy egy drogos alkoholista. De a legjobb az egészben, hogy 15 éves korában próbáltok neki keresztbe tenni. Mikor úgyis tombolnak a hormonok. Arra esetleg nem gondoltál, hogy ilyenkor a legtöbb kamasz játsz a "ne szólj hozzám, én se szólok" - öt otthon? Ha annyira rosszak lennének a szülei, akkor már óvodában és általánosban kiszúrták volna a családi problémákat, ott értesítették volna a gyámügyet. Nem tudom hány éves vagy, de gondolom nincs még 15 éves gyereked, hogy megítéld neki hol lenne jó. Inkább foglalkozz magaddal.
2020. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 A kérdező kommentje:
Én 24 éves vagyok, most végeztem az egyetemmen. Nem, nem az a baj, hogy most bontogatja a szárnyait, évek óta ezt csinálja, az egyik ÁLTALÁNOS iskolájából kirúgták, mert 12 évesen olyan videó került ki róla, ahol feldugnak neki egy sörösüveget. Igen, ez nem kamu egyáltalán. A gyámügy nem egyszer volt kint hozzájuk, csak semmit nem tudnak tenni, mert a szülei gazdagok. Nem csak kipróbálta a drogot és az alkoholt,folyamatosan csinálja. Nagymamám már 9 éves korától kezdve magához szeretné venni, mert egyébként okos lány, jó ésszel, csak sajnos így semmire sem fogja vinni, most is megbukott a sok hiányzása miatt, az miatt is volt ki hozzájuk a gyámügy, csak ugye a pénz beszél. Ne gyertek azzal,hogy irigy vagyok rá, vagy törődjek magammal, lehet ez nálatok divat, hogy nem érdekel titeket a családotok, de nálunk ez nem szokás és nem, ismétlem nem vagyok szűklátókörű. Azzal van a baj,aki ezt normálisnak hiszi.
2020. aug. 5. 14:00
 6/87 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező, csinálsz amit akarsz, de remélem, majd a lány meg a szülei lekezelnek, a nagyikával együtt, az érdemeitek szerint.
2020. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 A kérdező kommentje:
Most tényleg mi vagyunk a hülyék,mert évek óta tenni akarunk azért, hogy egy gyerek élete ne menjen tönkre? Mint írtam nem mi vagyunk az egyetlenek, akiknek ez szembetűnik. A lány idősebb testvére is megmondta, hogy túlzás, amit a lány és a szülei csinálnak.
2020. aug. 5. 17:08
 8/87 anonim ***** válasza:
46%
Szóval aki nem teszi ki tinédzserént mindenét, nem mutogatja magát online felületen, az biztos csak azért lehet, mert az illető rendpárti, és keresztény-konzi. :D Ülj le fiam, egyes!
2020. aug. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 anonim ***** válasza:
75%
Valamint megtudtuk, hogy azok a normális szülők, akik napi egy mondatot, ha foglalkoznak a gyerekükkel, akiről basszus 12 évesen (!!!) ilyen videó készült és már egy iskolából is kirúgták. De azért még a nagymama és a kérdező legyen kiosztva érdeme szerint. :) Roncstársadalom roncs tagjai böfögnek ide ostobaságokat zömmel...
2020. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/87 anonim ***** válasza:
12%
"Most tényleg mi vagyunk a hülyék,mert évek óta tenni akarunk azért, hogy egy gyerek élete ne menjen tönkre?" - arra már gondoltál, hogy esetleg a lány maga tudja, hogy mit akar az életével... és épp a "csak a legjobbat akarók" tennék tönkre?
2020. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!