Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Kinek áll jogában változtatni?...

Kinek áll jogában változtatni? Kinek kedvez a törvény ebben az esetben? Az elhunyt édesanyjának, vagy a elhunyt gyermekeinek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem jó helyre írtam a kérdést, de itt talán több válaszadó van. A helyzet a következő. Édesapám meghalt 10 éve. Szeretnénk a sírján változtatni. Viszont a bökkenő az édesanyja, és azaza ág. Nem tolerálják a változtatást. Nem vagyunk beszélőviszonyban, miután csúnyán elbántak velünk.

2015. márc. 8. 11:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom te vagy-e a #8-as válaszadó, de neki is csak az utolsó mondata volt felháborító és dühítő.

És nem, nem tudom milyen egy gyermeket elveszíteni - és nem is szeretném megtudni - biztosan nagyon fájdalmas. Ha esetleg veled történt meg, nagyon sajnálom!!

2015. márc. 29. 12:13
 12/12 A kérdező kommentje:
Illetve az utolsó előtti.
2015. márc. 29. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!