Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Anyáknapján a nagymamát is...

Anyáknapján a nagymamát is illik köszönteni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 13:38
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
NEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 KérdésVálaszFelel válasza:
Szerintem hasznos és ha szereted őt, akkor igen, Én a nagynénémet is szoktam, mert nagyon szeretem. Sajnos ebben az évben elutaztunk és nem tudtam nekik készíteni, csak anyukámnak, de a mamámat felköszöntöttem szóban. :)
2014. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
Szerintem illik, végül is ő is anya.
2014. máj. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én köszöntöttem.
2014. máj. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mindenki azt köszöntse akit akar, és ne azt akit mások szerint fel kell köszöntenie. A gyerekeim köszöntik a nagyszülőket is, de ahol nem csinálják ott sem áll meg az élet. Ez mindenkinek a magánügye. Az első anyák napi ünnepségre meghívtuk a nagyikat, de a tóbbit megtartom magamnak.
2014. máj. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de azzal a logikával, hogy ő is anya a szomszéd Teri nénit is fel kellene köszönteni, mert ő is. Ha meg csak a saját anyukánkat köszöntjük, akkor a nagymamát sem. Komolyan nem értem mögötte a logikát, engem nem érdekel, ha valaki köszönti a nagymamáját, csak nem tudom miért elvárás ez, nekem nem ő az anyám, vannak neki saját gyerekei (pl a szülőm), majd ők köszöntik. Mert ha ennyire kihangsúlyozzuk, hogy anyáK napja, akkor miért nem minden környezetetekben levő anyát köszöntötök? Barátnő, sógornő, nagynéni, unokatestvér, testvér, akárki..
2014. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy mennyire kétfele oszlanak a vélemények. Én kiskorom óta megköszöntöttem anyukámat, nagymamámat és keresztanyámat is, mert az oviban, suliban mindig meghívták ugye az ünnepélyre a nagymamákat is. Csak most felnőtt koromra gondolkoztam el ezen, hogy most a gyerekeimnek akkor meg kéne köszönteni engem, a nagyit és a dédnagyanyjukat is, meg a keresztenyjukat is, akkor az már egy gyereknek anyagi csőd lenne. Végül a nagymamát megköszöntötték, a dédit már nem.
2014. máj. 16. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!