Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mennyire hosszadalmas folyamat...

Mennyire hosszadalmas folyamat a nagyszülői láthatás elintézése?

Figyelt kérdés

Megszakítottam a szüleimmel a kapcsolatot, nyomós okkal. Van egy gyerekem. A férjemen keresztül (jó kérdés, miért veszi fel egyáltalán a telefont anyámnak...) kvázi arra célzott, hogy majd megteszi a lépéseket, mert ugye nekik jogaik vannak.

Bár anyámat ismerve kétlem, hogy ő egy ujjmozdítást tenne, mivel unokát is akkor látott, ha házhoz vittük. Apám meg elvből nem menne perre.

De tegyük fel, meglépik. Mi lesz a menete, mennyi időre van ítélet, stb.?

Egyébként ha a nagymama korábban alkoholista volt, plusz 20+ éve gyógyszerfüggő, pszichiátrián is volt 2x, van-e esélye láthatást kapni?



tegnap 14:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Most akkor nem érdeklli az unoka (ha érdekelné nem akkor látná amikor viszed és biztos beadna keresetet)? Vagy fájna neki hogy nem látja?

De ha ennyire kételkedsz, akkor sztm felesége ezen előre agyalni.

tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Fáj(na) neki, de szerintem annyira nem, hogy utánamenjen. Anyám az a fajta anya volt, aki egy ujjmozdítást nem tett a gyerekeiért.


Csak azért agyalok előre, és írtam ki a kérdést, mert szerettem volna kicsit képben lenni, hogy zajlik ez.

tegnap 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!