Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Összejött egy férfivel a...

Összejött egy férfivel a nagyanyám, lehet, hogy veszélyben van?

Figyelt kérdés

Nagyapa sajnos 69 éves korában, 2020-tavaszán a Covid miatt elhunyt.

Egészen idén augusztusig egyedül élt. De most van egy nála hét évvel fiatalabb férfi, akivel megtalálta a közös hangot.

Anyám már összeveszett miatta, kölcsönösen volt köztük egy vita, ami majdnem elfajult.



A településünkön sajnos volt egy hasonló eset, ahol a ferfi kirabolta az idős nőt.



Rendes 60 feletti férfinek néz ki, de az a gyanús benne, hogy SUV-ja van, nem pedig egy ennek a korosztálynak átlagosnak hívható Ignise, Wagonrje.



Én kiskorom óta a gyanús jelek, és a potencinális bűnözők kiszűrésére vagyok nevelve. Van jó zsaruszimatom.



tegnapelőtt 11:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%

az a gyanús benne, hogy SUV-ja van, nem pedig egy ennek a korosztálynak átlagosnak hívható Ignise, Wagonrje.


BAkker, mit szólnál apám Volvojához???

tegnapelőtt 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%

“Én kiskorom óta a gyanús jelek, és a potencinális bűnözők kiszűrésére vagyok nevelve. Van jó zsaruszimatom.”


😂😂😂😂

tegnapelőtt 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ahelyett, hogy addig, amíg az anyagi kihasználásra/veszélyre valós jelek nem mutatkoznak inkább támogatnátok és örülnétek a boldogságának, családi szinten nekiugrotok az autója ürügyén? Dehogy van neked, vagy akár az édesanyádnak "jó zsaruszimatotok", csak szerettek kotnyeleskedni, s erkölcsi alapon ezt alátámasztanátok. Ha valóban a nagymama érdekeit tartanátok szem előtt - és jó emberismerők lennétek -, akkor a férfit próbálnátok minél alaposabban megismerni, amennyire lehet megfigyelni, hogy mennyire őszinte a metakommunikációja veletek és a párjával szemben. Így csak jól megkevertétek azt a bizonyost, teljesen fölöslegesen. (Bár reményeim szerint fiktív a szituáció.)
tegnapelőtt 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szóval aki 60 felett nem huszonéves Suzukival jár az potenciális bűnöző?
tegnapelőtt 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Az utolsó bekezdésig még el is hittem a sztorit, aztán röhögtem egy jót.
tegnapelőtt 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Bakker, most kell megtudnom, hogy a 75 éves apám potenciális bűnöző? Soha nem volt Suzukija, most sem az van...
tegnapelőtt 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%
Nyugdíjaskorú apám Audival jár 🥷
tegnapelőtt 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

"Van jó zsaruszimatom."


Hahahaaaaa 🤣 Besz@rok!


Mert akinek suvja van, az majd a mama nyugdíjára hajt, mi? Persze! Csakis!

tegnapelőtt 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a Kerdezo es az Anyja feltik az orokseget! Nehogy veletlenul osszehazasodjanak, aztan haszonelvezetet kapjon a hazra stb. Errol van itt szo.
tegnapelőtt 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Korán vége lett a sulinak ma, látom.
tegnapelőtt 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!