Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Került már veszélybe lakhatáso...

Került már veszélybe lakhatásotok, munkátok rokon, vagy házastárs miatt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 3. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem és nem is értem mire gondolsz. Mamám egyszer felajánlotta h költözzünk a párommal az ő több generációs házába, de nem fogadtam el, mivel ő se él örökké és apámon kívül vannak még örökösök, nem akarnék azon aggódni h mikor szorulnak meg anyagilag és akarják eladni a fejünk fölül a házat, kifizetni meg nem tudnánk őket. Előre kell gondolkozni. Nem tudom ilyen választ vártál e.
2017. jún. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mert nekünk normális családunk van. Ha valaki bajban van, akkor segítenek neki a rokonok, nem pedig lehúzzák anyagilag. Azután az, akinek segítettek, lassan megtéríti ezt.
2017. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%

És ha igen, akkor mi van?

És ha nem, akkor mi?

2017. jún. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Házastárs miatt, el kellett adni a lakást, mert közös tulajdon volt és váltunk. 3 gyerekkel nem tudtam volna fenntartani. A jog nem veszi figyelembe a gyerekeket, felét megkapta apuka, aki barátnőhöz költözött, mi meg nyomorogtunk egy pici lakásban.
2017. jún. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mért lett mindenki lepontozva?
2017. jún. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Hamarabb volt a jog, mint a gyerekek meg a válás, tudhattad, mire számíthatsz...
2017. jún. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Pontosan 4-es, tudtad a jogot mikor férjhez menél, tudtad mikor közös ház lett, mikor gyerek. Teljes korrekt, hogy eladjátok és felezitek. Mi kellett volna hagyja ott Neked a tulajdona felét? Asdzonytartás is kellene mi? Különvagytok már, gyerektartást fizesse, a gyerekekkel törődjön azon kívü a Te életed nem kell megoldani. A házasság megkötésekor normális ember számol azzal mi van ha vàlunk, mi van ha beteg lesz a társam vagy meghal, úgy is boldogulni kell. Gyerek vállaláskor meg pláne számolni kell ezzel.
2017. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

#6. és #7.-nek üzenem, hogy ne offoljon és ne az én válaszomra irkáljon, hanem a kérdezőére. Most viszont én is ezt teszem.

Ténymegállapítást közöltem, NEM siránkoztam, a joggal tisztában voltam és vagyok. Ami ellenem szólhat, az a "nyomorog" kifejezés, de ez is tény! Ti viszont lecsaptatok a történetemre, mint a héják és belemagyaráztatok mindent. Úgy látom, sikerrel...

Az életemet bízzátok rám, megoldom magam, inkább a szövegértést gyakoroljátok.

2017. jún. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!