Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Hogyan reagalnatok, ha a...

Hogyan reagalnatok, ha a nagyszulotok kutakodna utanatok?

Figyelt kérdés

Jelenleg (az anyai) nagymamamnal lakok, innen jarok dolgozni. Ellotte apamnal laktam, de onnan elkoltoztem bizonyos okok miatt.


A helyzet az, hogy kutakodik a no. A szobaban atnezi rendszeresen a fiokokat, a tabletemhez is hozzanyult, probalta feloldani, de nem sikerult neki. Onnan tunt fel hogy egyreszt nem pontosan ugy teszi vissza, ahogy en oda teszem, masreszt edesanyam is mondta hogy ezt csinalja.


Egyebkent kulonosebben nem zavar, nincs mit rejtegetnem. Nem cigizek, nem pialok, drogozni se drogozok. Az egyetlen "bunom" az, hogy meleg vagyok, de arrol o is tud. Szoval talalni nem is fog semmi ujat.


Egyebkent nem csak velem csinalja ezt, a tesom utan is kutatgat.


A kerdesem, hogy egyaltalan miert csinalja? Bizalmi gondja lehet, vagy csak valamifele kontroll/ellenorzesi mania ez?


tegnap 23:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Kíváncsi és kontrollmániás. Vagy csak szimplán elment már az esze vénségére.
tegnap 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem zárod a szobádat??


Amúgymeg kérdezd meg tőle kedvesen, és mondd neki, hogy légyszi ne.

ma 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik, nincs jobb dolga. Ilyenek a vénasszonyok, mikor a legizgalmasabb dolog, ami történik velük az az, hogy odaég a tészta. Erre megoldás csak az lehet, ha zárod a szobádat
ma 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Én nagymamám ugyanilyen. A táskámban is kutakodott, még akkor is, amikor felnőttként (26 évesen) ideiglenesen ott laktam. Ő nem unalmába csinálta, hanem egyszerűen toxikus és kontroll mániás. Mindig minden lépésemről tudni akart.
ma 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, ha zavar, költözz el.

Addig meg köszönd meg nagymamádnak, hogy nála lakhatsz. Gondolom ingyen.

ma 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
#5 Te beteg vagy. Nem normális az öregasszony. Az hogy ott lakik a kérdező és még ha ingyen is nem jogosítja fel hogy betörjön a privát szférájába és azt tegyen amit csak akar.
ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12%
5, felmenő rokonnak azért kutya kötelessége felelősséggel tartoznia az utódaiért. (Tehát elég alap, hogy ingyen ott lakjon) Kutakodnia viszont senkinek sem szabad a másik után.
ma 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
#7 Meg a nagy büdös lóf.szt!
ma 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

7-es, te fordítva ülsz a bilin.

Felnőtt, dolgozó embereknek senki nem köteles ingyen lakhatást biztosítani akkor sem, ha az konkrétan a gyereke, vagy az unokája.


Még a saját gyerekkel is megbeszélés kérdése, bele kell-e szállni pl. a rezsibe, lakbérbe, stb, nem még egy unokának! A felnőtt lét ugye azzal jár, hogy vállaljuk a megélhetésünk, lakhatásunk költségeket.

ma 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#5

Nehogy már hálásnak kelljen lenni ilyen büdös bunkó vén boszorkánynak.

ma 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!