Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mással is csinálta azt a...

Mással is csinálta azt a nagyanyja,hogy belekötött abba,hogy "húzások vannak a krumpliban" pucolás után, vagy csak az én nagyanyám volt ennyire kötekedős?

Figyelt kérdés
Ezt úgy kell elképzelni,hogy úgy kellett krumplit pucolni,hogy nem lehettek behorpadások a krumplin,hanem a hámozónak,egyesen kellett mennie rajta, különben morgott. A mai napig amikor pucolom a krumplit,elkap egy gyomorideg,hogy mindig ezzel cseszegetett. Miért csinálta ezt, Így akart fontoskodni,mert ő egész nap otthon volt?
aug. 8. 07:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
6%

ma 11:21

És azt nem érzed hogy egy ilyen kérdés kiírása legalább akkora vagy nagyobb szarrágás a semmin? 😁 Aki kiírta 16-18 éves, neki a nagyanyja akár 70 is lehet. Melyiknek kellene több eszének lenni?

aug. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem nagyanyam, hanem anyam. Igy tartsam a kezem, igy nem jo, mashogy keverjem, ezt ne igy, masik oldalra stbstb. Fszom belevagtam tinikent, a sokadik csesztetesre nem is mentem ki segiteni.

Most ketten elunk a ferjemmel, ugy szeletelem a hagymat/ugy kavargatok/pucolom a zoldseget stb ahogy en akarom, a kutya nem szol bele.

aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anyám volt az aki mindig

azzal piszkált hogy hogyan

tartom a seprűt neki nem volt

mindegy mert szerinte úgy rossz

volt ahogy csináltam.

És a lépcsőháztakarításnál

is bele kötött mindenbe..

aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
56%
21- mondjuk a FELNŐTTNEK!, aki nem bszogatja a semmin az unokáját ;)
aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
73%

20-as, képzelheted, én eleve balkezes vagyok, szóval mindent fordítva csinálok és tartok. :D


Mostohaanyám az OCD-jével ezen teljesen ki volt akadva. Bocs, nem én tehetek róla, és szeretek balkezesnek lenni, szóval lehetne leszállni rólam talán.

aug. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%

ma 10:02

Nos: szerintem meg egy fiatalnak. Nekem biztos hogy 8-10 éves koromban messze volt annyi eszem(más kérdés hogy kulturáltságom is) hogy nem vitatkoztam idős emberekkel. De tudom, (hál.istennek) nem vagyunk egyformák.

aug. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!