Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Lehetséges az, hogy a nagyanyá...

Lehetséges az, hogy a nagyanyám nem ismeri a feltételes módot, és jogosan haragszik rám a családom?

Figyelt kérdés

Tegnap megkértem a nagymamámat (anyai), hogy ne mérgezze a kapcsolatunkat azzal, hogy folyton mondogatja, mekkora áldozatot hoztak és hoznak azért a szüleim, hogy én itt vagyok, mintha én nem tudnám, és ne legyen mérgező.


Erre azt mondta, hogy én szándékosan húzom fel, és a szívinfarktusára játszom... Visszakérdeztem, hogy ez komoly? Megerősítette, mire én visszakérdeztem, hogy neki hogy esne, ha én azt kérdezném tőle, hogy most a halálomat kívánja... Kérdezném, nem kérdezem!

Erre elkezdett bőgni, hogy szerintem ő engem meg akar ölni...

A szüleim meg rám mérgesek...


16/L.


2020. dec. 28. 12:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
Na ne szórakozz már, milyen áldozat a gyerekvállalás? Ne hülyülj már, ez a nagy áldozat hogy akartak gyereket? Azt hittem már a fél veséjüket odaadták. Valami baj van nálatok, nagyon nagy baj ha azt éreztetik veled hogy áldozatot hoznak érted mert vagy. 16 éves lànynak nem ezt kellene érezni. Ha eléred a nagykorúságot igyekezz ebből a familiából szabadulni, és nem engedni ennek az agymosásnak. A nagymamád nem normális ha tényleg így zajlott a beszélgetés. A szüleid sem ha áldozat hozatalról beszélnek. Amíg ott laksz nem tehetsz semmit. Ha egyszer sikerül szabadulnod onnan akkor ritkán nyisd rájuk az ajtót.
2020. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
1-es te tipikusan olyan ember vagy, aki azt vallja, hogy csak azért kell tisztelni valakit mert x évet túlélt, az nem számít hogy milyen gusztustalan dolgokat tesz.
2020. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12%
Azt se mondjuk senkinek, hogy igazán meghalhatnál...
2020. dec. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
Valójában vicces, hogy több szemszögből kiírja a kérdést, legalább látható lesz, hogy mindig a kérdezőt szidják itt a hozzászólók:DDD
2020. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%
Várom már a nagymama szemszögét. Ha esetleg felbukkan, valaki linkelhetné. Imádom a gyk-s troll szappanoperákat 😃
2020. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
66%

"Lehet, hogy kicsit erős szó az áldozat, de az biztos, hogy a gyerekvállalás nem csak móka és kacagás."


Miért? Te akartál megszületni? Vagy ŐK döntöttek úgy, hogy csinálnak egy gyereket?

A gyerek alap eltartása amúgy kötelezettségük a szülőknek, hanem a gyereket kiveszik a családból s nevelőszülőkhöz kerül.

2020. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!