Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Lehetséges az, hogy a nagyanyá...

Lehetséges az, hogy a nagyanyám nem ismeri a feltételes módot, és jogosan haragszik rám a családom?

Figyelt kérdés

Tegnap megkértem a nagymamámat (anyai), hogy ne mérgezze a kapcsolatunkat azzal, hogy folyton mondogatja, mekkora áldozatot hoztak és hoznak azért a szüleim, hogy én itt vagyok, mintha én nem tudnám, és ne legyen mérgező.


Erre azt mondta, hogy én szándékosan húzom fel, és a szívinfarktusára játszom... Visszakérdeztem, hogy ez komoly? Megerősítette, mire én visszakérdeztem, hogy neki hogy esne, ha én azt kérdezném tőle, hogy most a halálomat kívánja... Kérdezném, nem kérdezem!

Erre elkezdett bőgni, hogy szerintem ő engem meg akar ölni...

A szüleim meg rám mérgesek...


16/L.


2020. dec. 28. 12:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
Csak egy buta kislány vagy. Majd idővel megtanulsz tisztelettel bánni az emberekkel. Ebből jelenleg nem tanultál semmit, hiszen most is az igazadat keresed idegen emberektől. Nem ismerem a nagymamádat de én egy pofont is lekevertem volna a helyében.
2020. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Elég bunkó nagyid lehet,ha ilyeneket mondogat.
2020. dec. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Ha a mérgező rokont szembesítik azzal, hogy ő mérgező, bosszút áll. Ezt nem tudtad? Hagyd abba a beteg családodra való tapadást, építs ki normális külső kapcsolatokat, persze ne bulifüggő iszákos fiatalokkal.
2020. dec. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Érdekes hogy az előbb még az anya szemszögéből írtad ki a kérdést.

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-k..

Ezután jöhet a nagymama szemszöge is, bővítsd csak a nagy családi kamu sztoridat, látom nagyon unatkozol.

2020. dec. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-k..


Ez a párja a te kérdésednek.


Én vagyok az ostoba, amiért arra komolyan válaszoltam.

Megfeledkeztem róla, hogy téli szünet van nektek.

2020. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
18%
A másik oldalt nem is ismerjük a sztoriban. Hogy milyen a kérdező. Nem kellene egy helyzetet így megítélni.
2020. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Itt az ország összes tudathasadt skizofrénja, aki több szempontból írja ugyanazt a kitalációt.
2020. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Mi az a nagy áldozat amit a szüleid hoznak érted?
2020. dec. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem én írtam ki a másik kérdést. De ha fontos az illetőknek, hogy az ellenkezőjét higyjék, csinálják.


Lehet, hogy kicsit erős szó az áldozat, de az biztos, hogy a gyerekvállalás nem csak móka és kacagás. És én ezt tudom, sokszor mondom is a szüleimnek, akik nagyon jó emberek, hogy mennyire szeretem őket, és ezt igyekszem is kimutatni. Ja, és ők nem éreztetik ezt.

2020. dec. 28. 13:18
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

Mi a fasz? Ezt sosem ertettem, mikor valaki ennyire nagyra van azzal hogy eltartja a gyerekét es biztosítja neki az alapokat. Nem azert, de biztos nem te kerted hogy szüljenek meg. Vagy még koszonjed meg hogy nem vernek meg, es zárnak a pincébe esetleg meg kajat is adnak?

En a sajat szüleimnek hálás vagyok persze, de ok sosem dorgoltek az orrom ala, amit alap hogy meg kell tenned ha gyereket vallalsz!

Ez gaz, bocsi.

2020. dec. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!