Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehetséges már személyi...

Lehetséges már személyi kölcsönt felvenni, vagy még mindig nem? Megszabták a feltételeket?

Figyelt kérdés
Főleg a Budapest Bank érdekelne.
2020. ápr. 14. 18:14
 1/4 MancsWolf ***** válasza:
Nem kötekedésként, de -iiért nem.neued meg a budapest bank honlapját? Eddig os lehetett minden banknál felvenni olyan kölcsönöket/hiteleket amik megfeleltek a max 5,9% os kamatnak. Nem tiltotta semmi. Hogy melyik dolgozta már ki az új portfóliót ami megfelel a rendeletnek, az adott bank honlapján kiderül.
2020. ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mióta a bankok rájöttek, hogy csak a december végéig kell megtartani az 5,9% THM-et, utána már szabadáras a termék, már mindegyik ad, de elég húzós áron.
2020. ápr. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Néztem a honlapon már a kérdés előtt, de ott 7,4%-os thmh-től kínál személyi kölcsönt, ezt a kedvezményeset nem láttam - ezért nem igazán értem (plusz nem értek a hitelekhez). Egyik ismerősömet pedig 2 hete még elhajtották egy másik bankból...

Természetesen személyesen bemegyek majd, de csak jövő héten lesz rá időm.

2020. ápr. 16. 07:50
 4/4 anonim ***** válasza:
OK, akkor csak azért, hogy értsd. A kormány 03.18-án hozott egy rendeletet, miszerint, nem lehet drágább személyi kölcsönt adni a bankoknak, mint 5,9% THM. Másnap az összes bank lehúzta a rolót és berekesztette a személyi kölcsönök befogadását. Most annyi változott, hogy ilyen alacsony kamaton csak dec végéig kell hitelt nyújtani, onnantól a személyi kölcsön szabadáras, így már újra lehet személyi kölcsönt igényelni, csak nem mindenkinek. Vannak olyan ágazatok, amik tiltólistásak.
2020. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!