Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit tehetnék, hogy befejezze?

Mit tehetnék, hogy befejezze?

Figyelt kérdés
Volt egy férfi az életemben, akivel nem voltunk együtt, de alakult valami, részéről még nem volt szerelem, én viszont teljesen beleestem. Mindenki tudta, hogy mi a helyzet, erre fel testvérem bejelenti a napokban hogy lefeküdt vele, bocs, de "nem jelentett egyiküknek se semmit". Természetesen pasi lapátra lett téve, tesómmal se beszéltem azóta egy szót sem és nem is kívánok. De a probléma az, hogy nagyanyám egyfolytában békíteni akar minket, azt hajtogatja hogy nincs igazam mert végtére is nem voltam együtt a sráccal,nővérem mellett áll, meg ezer éves példákat hoz fel hogy neki is volt ilyen eset a családjában és hogy mégis minden rendbe jött blablabla. De engem ez iszonyatosan idegesít, nem szeretnék békülni. Mit tehetnék, hogy abbahagyja és szerintetek kinek van igaza? Én 20, nővérem 22, pasi 21.
2020. máj. 29. 15:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#9: kétlem, már csak abból is, hogy ha tényleg ez csak lerázós duma akart lenni, akkor nővérem miért asszisztált volna hozzá? Úgy értem, neki ebből semmi haszna nem származott.
2020. máj. 29. 23:34
 12/12 anonim ***** válasza:
54%

Világ életemben elítéltem a megcsalást, de mindig is úgy voltam vele, hogy ha egy harmadik fél bekerül a képbe, akkor legalább olyan ember legyen, aki miatt "megéri" (így is gerinctelen dolog marad) tönkretenni a kapcsolatot és ne egy olyan legyen az oka, aki épp kézre esik. Volt egy exem, aki megcsalt, és a legfájóbb az egészben az volt, hogy egy olyan nővel, akit aznap ismert meg és tudom hogy azóta se keresték a másikat, mert csak buliztak. Egy kósza 10 perces részeg szex egy idegennel fontosabb volt nálam, és 1 év után sem értem annyit, hogy várjon pár órát hogy velem legyen, mert épp akkor jött rá a kangörcs. A pasit semmiképp se bánd, legalább most derült ki, hogy nem bízhatsz benne. Lehet nem csak a nővéreddel csalt meg.

A nagyid csak jót akar, de én nem lennék képes jópofizni és hagyni, hogy a tesóm azt higgye hogy neki bármit szabad, következmények nélkül. A szememben megszűnne létezni a testvéremként.


Nem szeretném az összeesküvés elméleteket gyártani, de nem lehet hogy mégis jelentett valamit? A nővérednek legalább is? Elég rideg ember lehet, ha a pontos szavait írtad le. Nem lehet hogy a pasi egyszerűen skalpvadász volt, majd a tesódnak is megtetszett, lefeküdtek, és tudatni akarta veled, hogy "ő is versenyben van", és remélte hogy ha beközli az afférjukat, akkor már nem leszel a képben?

2020. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!