Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ti mikor jártok a nagyszüleite...

Ti mikor jártok a nagyszüleitekhez?

Figyelt kérdés
Hétköznap vagy hétvégén van időtök inkább a nagyszüleitekhez járni?És hány órát vagytok náluk?

2020. febr. 9. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár mehetnék! Rég halottak.
2020. febr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szinte minden vasárnap
2020. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én, mikortól még élt az nagymamám, nagypapám aki a mi városunkban lakott, hetente kb 3-4x voltam nála pár órára. A másik nagyszüleimhez, mivel elég messze laktak, évente kb 6x jártunk. Már ők sem élnek.
2020. febr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ünnepekkor. 1-2 nap
2020. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel én elköltöztem messzebbre így kb 2-3 havonta nekem csak nagyim van. Mikor helyben laktam volt, hogy mentem 2-3 órára hétköznap meg hétvégén,de akkor.4-5 órát is.

Most már kb másfél órát vagyunk nála.

Látogasd meg legalább heti 1x egy órát menj hozzá amíg van kihez

2020. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
Soha. A nagymamámat vagy 6 éve nem láttam, azelőtt évente 1x vittek oda egy napra. A nagyapámat 2x láttam életemben, 12 és 13 éves koromban.
2020. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1 mamám él, kb 5kmre lakik, olyan 3 éve lehettem nála utoljára, akkor meg sem ismert..

Nem tartjuk a kapcsolatot, kölcsönösen nem érdekeljük egymást pici korom óta

2020. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amikor mindegyik elt meg, akkor altalanos iskola/kozepiskola alatt:

Az egy varosban elo, de kicsit kozelebb lakohoz hetente vagy kozepsuli alatt volt hogy naponta, mert menza helyett anya a nagymamamhoz fizetett be ebedre:-). A nyarak felet szinten naluk toltottuk, hiszen szuleink dolgoztak es nem volt annyi szabijuk. Unnepekkor meg ele mindket ag szuleihez elmentunk.

A kicsit messzebb lako nagyszuleimhez hetvegente jartunk, es nyaron eleg sok hetkoznapot toltottunk ott.

Amikor egyetemre mentunk, akkor en ahanyszor hazajottem hetvegere annyiszor probaltam mindket helyre elmenni. Utolag sajnalom, hogy igy is kimaradtak hetvegek, amikor minden fontosabb volt (barat, baratno, tanulas), mint hogy legalabb egy negyedorara beugorjak a nagyszuleimhez.


Amikor mar dolgoztam akkor mar csak a fiatalabbik nagyszulo paros elt, amikor hazamentem szinte mindig meglatogattam oket. Neha ott ebedeltem, vagy vacsoraztam, kaveztam. Volt hohy csak 30 perc volt hogy 2-3 ora belefert. Csak hat jo esetben havonta mentunk haza.

Most hogy sokkal kozelebb van az utolso elo nagyszulom (nem irtam 220 kmre volt az egyetem es a munkahely is a nagyszuloktol es szuloktol), sajnos szinten csak havonta latom, es nem mentseg, de azert, mert a dedunokaival vannak folyamatosan egeszsegügyi problémák.


Ha ugy alakul a gyerekeimnek is azt fogom tanitani, hogyha pl hazautazik messzirol, akkor igenis szakitsonidot a nagyszulok meglatogatasara. Sneha eleg egy szia es egy puszi, de ferjen bele, nekik sokat jelent.

2020. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amíg a szülői házban laktam, addig kéthetente (egyik 60 km-re, másik 80 km-re lakott).

Utána férjhez mentem, elköltöztem, igazából évi 3-4 alkalommal látogattam őket (most meg már nem élnek.)

2020. febr. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!