Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem ilyen nehéz ez a...

Csak nekem ilyen nehéz ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szeretném a véleményeteket kérni!

Aug 4.én kiköltözök Dublinba (Írország), ezzel csak az a baj, hogy életembe 1 hónapig éltem csak a szüleim nélkül. A szüleim jóformán már gyűlölik egymást. Apum pénzmániás, aki irigy, mindig mindenkitől félti a pénzét, nálunk nem közös kassza van, hanem a te pénzed meg az én pénzem....

Nővérem már jó pár éve elköltözött, tehát csak én maradtam anyumnak. Viszont anyum gyenge ahhoz hogy lépjen és mondjuk otthagyja apumat....

Viszont úgy érzem hogy rám nehezedik ez a súly hogy itthagyom anyumat, de én is élni akarok, de az eszemből valahogy nem tudom kiverni ezt az egészet, nagyon rossz érzés és nem hagy nyugodni.....meg tudom majd szokni ezt a helyzetet? Végülis msnen fogom tartani a kapcsolatot anyummal, meg webkamerázunk, talán így könnyebb lesz :S

Szerintetek?


2010. júl. 11. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! 21 múltam, tavaly költöztem külön először. Nagyon féltem, mert én iszonyú honvágyas vagyok, végig tudok sírni hosszú éjszakákat még ilyen idősen is. Utána 1 hét után megszoktam. Anyu szerint nagyon jót tett, mert rengeteget önállósodtam :) Nagyon szép dolog, hogy ennyire félted anyukádat, de az életedet élned kell. Msn és webkamera segítségével pedig sokkal könnyebb lesz. Jó utat és megélhetést kívánok neked! :)
2010. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Remélem velem is így lesz, csak az lesz a rossz hogy anyumnak nem sok barátja van, meg nem szeret ráakaszkodni senkire, attól félek nagyon egyedül marad :( ezért olyan nehéz!
2010. júl. 11. 13:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, ő is azt akarja, hogy boldog legyél és neki lenne kellemetlen, ha miatta nem tudnád élni a saját életed :) Hidd el ha te lelépsz egyre inkább elkezd majd barátkozni :)
2010. júl. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amikor elköltöztem Pestre a barátommal 1 hónapra, úgy búcsúztunk el hogy mindketten sírtunk, és azt mondta hogy ha mostmár egyedül maradtam....ezt nem tudom elfelejteni sajnos :( S.zar ez így nagyon!
2010. júl. 11. 13:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem ha, hanem na :)
2010. júl. 11. 13:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy érezelmileg zsaroló emberekkel vagy körülvéve. szép tőled, hogy aggódsz a barátodért és anyukádért.

De hidd el, nem a te dolgod megoldani az életüket. Segíthetsz, ha tudsz, ez persze rendben van. De tudd, hogy bármit lehet, de ehhez nem elég neked akarnod, nekik is kell.

Anyukádnak is lehetnének barátai, ha tenne értük. Furán hangzik, de talán neki is segítesz, hogy egy kicsit egyedül hagyod. Talán megpróbál társaság után nézni, ha te nem állsz mellette. És apukád is elhagyhatta volna, ha igazán akarná. A barátoddal ugyanez a helyzet.


Szép, hogy aggódsz, de ez a Te életed. Nem foroghat örökké mások körül. Menj, és érezd jól magad, szerezz tapasztalatokat:) Ne féltsd az itthonhagyottakat

2010. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:) Hát igen, jó pár ember mondta már hogy ez már nem az én ügyem! Amúgy a barátommal költözök külföldre!

Remélem a szüleim is rájönnek hogy mostmár egymásnak maradnak és nem készítik ki egymást, mert sajnos engem is teljesen kikészítettek az évek folyamán....nehéz már velük élni...

2010. júl. 11. 13:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Te annyit fogsz dolgozni kint,hogy eszedbe se fog jutni,aki itthon van.

Anyukád ,meg mivel nem lesz akinek siránkozzon,piszok hamar barátokra fog lelni.

2010. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!