Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám ki engesztelni?...

Hogy tudnám ki engesztelni? Sűrgős

Figyelt kérdés
Szia! Tegnap este sokáig kimaradtam itthonról anya rábízott barátnőm szüleire, h 11 fele érjünk haza a szülei el is akartak minket 11 kor vinni csak háát mi nem szerettünk volna mert nagyon jól éreztük magunkat 1 fele kijött anya értem és mondta, h aggódott és h, egész nyáron nem mehetek sehova napközben se....Hogy tudnám kiengesztelni, h elmehessek?:O Nagyon köszönöm a válaszokat!!!
2010. júl. 11. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem most egy ideig ülj meg a hátsódon. Anyukáddal megbeszéltetek valamit s ő abban a hiszemben engedett el, hogy betartod éretten az ígéretedet. Hazudtál neki s jogosan haragszik. A másik, hogy kényelmetlen helyzetbe hoztad a barátnőd szüleit is, nem értem, hogy engedhették ezt neked.

Ha megígérsz valamit akkor tarsd be. Ha jó volt az első, hogy felhívod s megbeszéled vele hátha még kicsit elenged. De ha nemet mond akkor haza kell menni. Most egy ideig maradj othon, segíts neki s talán elenged de akkor már tényleg ne játszd el megint a bizalmát.

2010. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne élj vissza a szüleid bizalmával. telefonálj ha legközelebb ilyesmi van. kiengesztelni úgy tudod, hogy bebizonyítod, hogy bízhat benned, azaz állod a szavad. amúgy szerintem pár nap és megnyugszik. szépen lassan el fog engedni ide oda (először a napközbeni dolgokkal próbálkozz) és ha látja hogy időben otthon vagy meg fog bízni benned.
2010. júl. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rendben és tudom h haragszik de nem tudtam felhívni..=(
2010. júl. 11. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Kiengesztelni???

Átvágtad rendesen.

Be kell látni a bulinak annyi.Egyébként értelmesen is el lehet tölteni az időt.

Hány éves vagy?16 felett már megbocsájtóbb lesz,de alatta,fogadd el,hogy muszáj neki keményebben fognia,hogy teljesen el ne kanászkodj.Szerintem az általad leírt eset alapján ez érthető is.

2010. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
egyszerűen csak legyél mostantól mindig mellette és legyél nagyon fárasztó, folyamatosan beszélj, segíts neki, de ejtsd el a porcelánt, üveget, ne hagyd magára egy percre sem. Tuti 3 hét után elenged, csak menj bárhova:))
2010. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!