Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a fiad kirakna...

Mit szólnál ha a fiad kirakna egy meztelen képet a szobájába?

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 23:48
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg teljesen normális. Viszont ha a falon van ahol bárki " megcsodálhatja", akkor inkább mondj neki valami sztorit, hogy annak idején ismertél ilyen korú fiúkat, akik a szekrényük belsejébe, az ajtókra tapétáztak ilyen képekkel, poszterekkel. Szerintem ez ösztönözni fogja és nincs az, hogy " Anyám követelte, hogy rakjam ide." ha megkérdezi valami haverja. :)
2010. júl. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
86%
En konzervativ vagyok, megis azt mondom, hogy normalis es nem kellene neki szolni, hogy vegye le, mert ez kihathat a fejlodesere. Arra megkerheted, hogy tegye kevesbe latvanyos helyre, de ugy tudasd ezt vele, hogy kozben ne erezze sertve magat. Most minden reakcio kihat ra. Nekem is fiam van. Ha kirakna ilyen kepet 15 evesen, nem haragudnek. El kell fogadni. Nem csinalt semmi rosszat. Ez termeszetes dolog.
2010. júl. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
85%
Azt gondolnám hogy teljesen egészséges tini.
2010. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem filctollal rajzolj rá egy bikinit. Aztán mondd meg a fiadnak, hogy ez a nő meg elfelejtett felöltözni.:)


Én a fiam párnája alatt szoktam ilyen újságokat találni.

Olyankor nem igazítom meg az ágyát, max. kicsit felporszívózok. Ezt is csak akkor, ha már botrány, ami van nála. Ennyi idősen amúgy is van elég problémájuk, hagyd a csudába, nincs ezzel semmi gond.

2010. júl. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%
A szekrény belső részére úgy is felhívhatod a figyelmét,hogy nevetve megjegyzed:szerintem ez nem fog tettszeni a barátnődnek ha feljön.Szerintem tedd olyan helyre ahol nem láthatja.
2010. júl. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha nőit, akkor nem baj. Max. megkérném, hogyha jön v.ki, vagy szedje le a képet, vagy zárja be a szobáját, hogy "véletlenül" se nyisson be senki. Ha meg férfi képet rakna ki...az gázos.
2010. júl. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
Egyedül neveled a fiút?
2010. júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:
Nem egyedül nevelem.
2010. júl. 12. 23:01
 39/52 anonim ***** válasza:
0%
"Szép volt fiam"
2010. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim válasza:
100%

Helló!

17 éves fiú vagyok,2 éve én a teljes szobámat kiplakátoltam nagymellű nőkkel,de anya mivel ritkán jár a szobámba nem vette észre,de egyszer mikor jöttek vendégek,akik még nem látták a házat és megmutatták a szobámat,néztek rendesen...:)

Most már vicces visszagondolni rá,de akkor elég kellemetlenül éreztem magam.

Anya majdnem elájult,és le kellett szednem az összeset!

Anya legjobb barátnője és a családja jött 2 kisgyerek is volt akik tátott szájjal nézték...Minden nagyobb családi ebédnél szóba kerül a dolog,és jót röhögnek a dolgon.

Nem tartom rossz dolognak,de ha vendégek jönnek ház nézésre,akkor érdemes leszedni,nem ám meglepetést ér valaki.

2010. júl. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!