Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám bezárkózott a szobájáb...

Anyukám bezárkózott a szobájába és szinte dühöng. Mit csináljak? 13L

Figyelt kérdés

Szerdán kezdődött. Az egyik munkatársával összeveszett, mát akkor sík ideg volt itthon. Csütörtökön suli után elhívtak a barátaim kebapozni, mondtam nekik, hogy sajnos nem mehetek, anyukám főzött. Hazamentem, a buszmegállóhoz közel lakunk, látta, hogy a barátaim nincsenek velem. Mondtam, hogy ők a városban ebédelnek, én meg hazajöttem enni. Erre kioszt, hogy éljek társasági életet, így legközelebb nem fognak hívni. Pénteken is mentek a városba enni, akkor velük mentem, persze szóltam anyunak, elengedett. Mire hazamentem, le lettem cseszve, hogy minek főz, ha úgyse eszi meg senki. Tegnap sütött egy csirkét, de nem ettünk belőle, mert a nagymamámnál az egész család belakott már sütivel (anyu is) és otthon megint kiabált, hogy senkinek nem kell a kaja. Ma se ebédeltem, mert pizsibulin voltam és még bennem volt a reggeli. Leültünk ebédelni, én ettem egy keveset, ő meg sértődötten felállt és bezárkózott. Már dél óta bent van és nem válaszol. Mit csináljak? Beszélni már próbáltam vele, nem is egyszer.

13L


2011. márc. 6. 14:14
 1/8 anonim válasza:

próbálj kitartó lenni ,kopogj neki és ha nem válaszol még próbálkozz ne add fel vagy esetleg csúsztass be egy kisebb levelet az ajtó alatt hogy mi a baja.

én ezt tudom ajánlani.

2011. márc. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Uh.. :S

én vagy bemennék beszélgetni,vagy elmennék otthonról ,hogy végiggondolja a dolgokat,vaagy irnék egy sms-t ... Nem ismerem anyukád ,de ezek közül amelyiket jonak látod :) ,de ez nem normális azt hiszem...

13.L

2011. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
menny el otthonról 1-2 napra és ha megjön a normálisabb esze akkor menny haza
2011. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem megyek el itthonról, de már kijött a szobából és dirigál-.-"
2011. márc. 6. 14:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem valami bántja. Bróbáld meg kiszedni belőle. Mondhatod azt is: anyuci én nagyon szeretlek, de nekem ez nagyon rossz, h nem tudom mikor mit kell tennem, mi az ami téged kielégítene. Nem tudom mennyi idős, lehet, h klimaxol (anyum 43 volt mikor megjelentek a tünetek)

Én is szoktam ilyen lenni (32 évesen) és egyszerűen nem tudom megmagyarázni miért. elképzelhető az örökös feszültség, a téli depresszió...

Beszélgessetek, ha engedi, ha elküld, mond neki, h " rendben anyu, de itt leszek, ha kellek neked" . Érezze, h szükség van rá.

2011. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
most elment a kutyával hegyet mászni... nem tudom belőle kihúzni mi a baja, én is hülye voltam, azt mondtam neki, hogy a kutyát jobban neveli, mint engem:P
2011. márc. 6. 15:02
 7/8 anonim válasza:
Nyugtasd meg,a kaját másnap,harmadnap is meglehet enni megmelegitve.Különben ne ijedj meg,anyukád lehet,hogy depressziós lesz-a tünetek arra utalnak.
2011. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem veled van a baja, ez egyértelmű.
2011. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!