Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek olyan rendezvényre,...

Elmennétek olyan rendezvényre, ahová csak a párotokat hívták meg?

Figyelt kérdés
22 éve vagyunk házasok. Én ezt megalázónak érzem.
2010. júl. 10. 22:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
azért más a céges buli és egy esküvő.. céges bulira nem szoktam a párommal menni mivel náluk ez zártkörű,csak a dolgozók mennek. persze van olyan ami az egész családnak szól. na de a lényeg attól függ milyen esemény.
2010. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Most nem értem. A ti cégetek rendezte a bulit, vagy egy másik cég hívta meg a párodat?
2010. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Polgármester az intelligens meghívó :)
2010. júl. 10. 22:41
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
hát ez feletébb érdekes, pláne hogy ő a vezető és te is vezető beosztásban vagy ugyanabban a cégben...nagyon fura ez
2010. júl. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha a polgármester küldte, és csakis a férjed nevére szólt a meghívó, akkor ez így volt rendjén. (ez a polgármestert minősíti, nem a férjedet). Ha elvitt volna, akkor esetleg lehetett volna kellemetlen is a szitu.


Bár ha Te nem voltál meghíva, akkor miért mondta azt, hogy Te fáradt vagy, és azért nem mentél?

2010. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
En nem mentem volna el az biztos.A férjednek pedig az lett volna a dolga,hogy ràkérdez téged miért nem hivtak meg.Nemhogy azért nem mentél el,mert fàradt voltàl!Eléggé fura szitu!
2010. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Mert szerinte el kellett volna mennem, annak ellenére, hogy névre szóló meghívót csak ő kapott, de én besértődtem. Szerintem is a polgármestert minősíti ez a történet. De most nem nagyon akar megérteni engem a párom.
2010. júl. 10. 22:47
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem mentél el, merte nem hívtak, ez teljesen rendjén van. Az intelligens polgármesternek téged is meg kellett volna hívnia, mint cégvezető 2-őt, vagy odaírni a férjed meghívójába: önt és partnerét.


Szóval szerintem a polgármester hibája, hogy nem hívtak meg, a férjedé meg az, hogy nem állt ki melletted, és azt hazudta, hogy fáradt voltál. Mintha szerinte ez nem lenne megalázó, hanem épp ellenkezőleg: rendjénvaló. Éljen a nemi egyenjogúság!:-(

2010. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Így, ahogy leírtad. Ezt érzem én is. Hogy a férjemnek ki kellett volna állni mellettem és nem azt mondani, hogy fáradt vagyok. Így most nem vagyunk beszélőviszonyban :(, mert ez most nagyon szarul esik. És legfőképpen tőle. Ennyi év után.
2010. júl. 10. 22:57
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Megalázó is. A férjed is megérthetné, csak gondoljon bele, fordított helyzetben ő elment volna-e, és ha esetleg igen, nem lett volna-e benne megbántottság. Mégis milyen alapon mentél volna oda, ha nem hívtak? Ha te is cégvezető vagy és részt vettél abban a munkában, még az is kevés, ha az ő meghívóján az állt, hogy "ön és partnere", hiszen neked itt saját jogon kellett volna a meghívottak között szerepelned, nem pedig kísérőként. Küldhettek volna akár egy közös meghívót, amin mindkettőtök neve szerepel. Joggal sértődtél meg szerintem is.
2010. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!