Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek olyan rendezvényre,...

Elmennétek olyan rendezvényre, ahová csak a párotokat hívták meg?

Figyelt kérdés
22 éve vagyunk házasok. Én ezt megalázónak érzem.
2010. júl. 10. 22:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
mi is voltunk így, tesóm esküvőjénél, egyikünk se ment el
2010. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi is majdnem ennyi ideje vagyuk együtt :) Nem, én biztosan nem mennék el, már volt rá példa eddig is, h csak őt hívták meg, és ő ment el.
2010. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Az, hogy csak a párodat hívták meg, nem a Te szegénységi bizonyítványod. Főleg, ha a rokonságban történt a dolog. Szerintem ne menj el, ha nem hívtak meg.
2010. júl. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem mennék el. Ez tényleg megalázó. Ti összetartoztok és ez nem egy pár hónapos kapcsolat. Nagyon utálom az egyik unokatesóm hapsiját, de muszáj meghívni mindenhová, mert bunkóság lenne nem meghívni, szóval a helyedben nem mennék el. A párod helyében sem.
2010. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

attól függ, milyen rendezvényről van szó. Ha céges "buli", akkor nem mennék el.

Ha családi, akkor az a meghívónak kell, hogy kellemetlen legyen, főleg ha a párod sem megy el.

2010. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Nálunk az ő céges bulijukról volt szó többször is, oda egyedül is ment. De ha családi rendezvény lett volna, akkor egyikünk sem mentünk volna - hátha észbekapott volna a meghívó fél.
2010. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Céges buli, vagy sem a férjem nem menne el nélkülem az biztos. Egyébként milyen intelligencia szorult bele a kedves meghívottba? Semmilyen!
2010. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Céges buliba mért ne mehetne el? Náluk pld. minden évben van karácsonyi és mikulás party, ilyenkor jutalmakat is osztanak szét, egy étteremben vannak. Én oda nem is mennék szívesen, hisz egyetlen egy kollágáját ismerem, nem is érezném ott jól magam.
2010. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
én a ballagásomra a pár hónapos kapcsolatban élő unokatesómat a barátjával együtt hívtam meg, tehát nem értem mért nem hívtak eg téged is. én nem mennék el!
2010. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Az én párom elment. Céges dolog. Ő a cégvezető 1, én a cégvezető 2. :) A munkában én is benne voltam. Állítólag hiányoltak a rendezvényről, de meghívót névreszólóan ő kapott. (Nem cég, vagy cégvezetés). Azt mondta, hogy azért nem mentem, mert fáradt vagyok... Szerinte nem kellett volna besértődnöm.
2010. júl. 10. 22:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!